8:1
7:0
- : -

HAGA Pardubice - FBK Draci Hořice 15:1
3. Tomáš Procházka, 5. Lukáš Ročňák, 7. Lukáš Ročňák, 7. David Martiník, 7. Lukáš Ročňák, 8. Jiří Schejbal, 9. Ondřej Tušil, 10. Jakub Paďour, 13. Jakub Paďour, 17. Tomáš Procházka, 18. Štěpán Koblížek, 18. Tomáš Procházka, 19. Jakub Paďour, 22. Štěpán Koblížek, 22. Ondřej Tušil - 5. Jakub Císař; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Cuberka 13 - Přemysl Rudolf 15; po třetinách: 8:1, 7:0;
24:00
Střely ve 2. části: 17:6
24:00
21:47
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #27 Ondřej Tušil, asistoval #33 Tomáš Procházka (15:1).
21:44
Hořickému týmu  teče do bot třináct gólů
21:42
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek, asistoval #33 Tomáš Procházka (14:1).
18:55
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jakub Paďour bez asistence (13:1).
17:58
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #33 Tomáš Procházka, asistoval #34 Pavel Vondrák (12:1).
17:43
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek, asistoval #14 Tomáš Stehlík (11:1).
17:43
HAGA je ve vedení o jedenáct gólů
16:56
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #33 Tomáš Procházka, asistoval #12 Jiří Schejbal (10:1).
14:25
Vyloučen hráč #9 Jakub Císař družstva FBK Draci Hořice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:10
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jakub Paďour, asistoval #17 Štěpán Koblížek (9:1).
09:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jakub Paďour bez asistence (8:1).
08:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #27 Ondřej Tušil bez asistence (7:1).
08:26
HAGA je výrazněji lepší!!!!!!!!
08:15
HAGA  se dostává do vedení o čtyři góly
07:42
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Jiří Schejbal, asistoval #34 Pavel Vondrák (6:1).
06:43
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #60 Lukáš Ročňák, asistoval #12 Jiří Schejbal (5:1).
06:36
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #46 David Martiník, asistoval #28 Marek Lohniský (4:1).
06:05
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #60 Lukáš Ročňák, asistoval #17 Štěpán Koblížek (3:1).
05:12
HAGA je aktivnější
04:59
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil #9 Jakub Císař, asistoval #57 Maxim Forman (2:1).
04:59
Hořice dávají nadějný gól
04:35
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #60 Lukáš Ročňák bez asistence (2:0).
02:32
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #33 Tomáš Procházka, asistoval #14 Tomáš Stehlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Jan Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Draci Hořice:
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Matyáš Cuberka; hráči v poli: David Martiník, Tomáš Procházka, Marek Lohniský, Ondřej Tušil, Vít Nejezchleba