1:2
1:1
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FbC Hradec Králové C 2:3
1. Ondřej Soudek, 21. Jakub Fiala - 2. Matěj Voženílek, 5. Radek Pacák, 21. Simon Oesterreicher; rozhodčí: Jan Matějka - Kateřina Heblíková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Fiala 7 - Jakub Starý 12; po třetinách: 1:2, 1:1;
24:00
Střely ve 2. části: 3:4
24:00
21:20
29 posílá střelu až daleko do Chrudimi
20:39
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #20 Jakub Fiala bez asistence (2:3).
20:39
TimeOUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20:18
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #17 Simon Oesterreicher, asistoval #95 Michal Petrželka (1:3).
18:53
Vyloučen hráč #65 Stanislav Coufal družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za špatné střídání.
17:22
Vyloučen hráč #23 Jan Hanzelka družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
14:10
Momentálně je na hřišti největší a nejmenší hráč utkání . Doufáme že se prckovi nic nestane :)
12:00
12:00
Můžeme sledovat zajímavé kurzy na Tipáči pro Chrudim.
12:00
Střely v 1. části: 3:7
12:00
08:07
Golman Hradce se během pauzy učí vázat tkaničky.
06:44
Vyloučen hráč #31 Patrik Baník družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za hra na zemi.
06:02
Místo zápasu také mužeme vidět dvě hrdličky na tribůně.
04:50
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #6 Radek Pacák, asistoval #65 Stanislav Coufal (1:2).
04:20
Chrudim neměla dostačný rozpočet na dresy.
02:09
Sledujete velice kvalitní utkání dvou týmu. Pokud nevíte odkud tyhle týmy pochází najděte si to na google mapách
01:18
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #23 Matěj Voženílek, asistoval #6 Radek Pacák (1:1).
00:43
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #39 Ondřej Soudek, asistoval #73 Vojtěch Švadlenka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Matějka a Kateřina Heblíková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C:
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Vojtěch Fiala; hráči v poli: Radim Dvořák, Vojtěch Švadlenka, Ondřej Soudek, Jan Hanzelka, Filip Mareček