3:0
- : -
FbC Plzeň B

FB Hurrican Karlovy Vary B U23 - FbC Plzeň B 7:0
13. David Pudil, 16. Jan Smolka, 18. Jan Mašát, 27. Ondřej Ančinec, 43. Ondřej Ančinec, 43. Ondřej Ančinec, 43. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Karel Hencl - Marek Schober; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Jan Kolínek ? - Matouš Eret ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 7:9
45:00
44:00
Vyloučen hráč #21 Lukáš Fučík družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #57 Marian Geťko (7:0).
42:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #71 Martin Krejčí (6:0).
42:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #38 David Pudil (5:0).
34:49
Vyloučen hráč #38 David Pudil družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:8
30:00
26:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #96 Jan Smolka (4:0).
17:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #87 Jan Mašát, asistoval #95 Václav Müller (3:0).
15:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #96 Jan Smolka, asistoval #38 David Pudil (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:9
15:00
12:56
Akci tři na tři plzenští neubránily, do předbrankového prostoru přihrával Krejčí, míček proskákal přes všechny hokejky až k poslednímu Davidovi Pudilovi a ten nikým nehlídán krátkým příklepem zakončil do odkryté brány.
12:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #38 David Pudil, asistoval #71 Martin Krejčí (1:0).
12:30
Bekendová střela Smolka končí nad bránou Plzně, pěkná, rychlá akce.
09:00
Rozehrávka Plzně do plné obrany Varů se moc nepovedla, z rychlé protiakce další zákrok Ereta, tentokrát přilbou.
07:00
Teď tři střely Varů z větší vzdálenosti, dvě nad, jedna byla skrytá za obráncem a byla to pěkná pecka - Eret vytáhnul super zákrok rukou!
05:00
Prvních pár minut se hrálo spíše na polovině Plzně, teď měli plzenští dobré střídání a během chvilky otestovali golmana Varů hned dvakrát - stříleli Mrvík a Konopík. A Kolínek má další zákroky!
03:00
Teď byly k vidění dvě rychlejší akce na obou stranách. Nejdříve kombinovaly Vary podél pravého mantinelu, střela na vzdálenější tyč šla vedle. Následovala akce Plzně, ale hráči pod tlakem obrany v rychlosti střílely také vedle brány.
01:30
Další střela ze středu hřiště od hráče z KV šla doprostřed brány. Plzenšký golman má první zákrok.
01:01
První rychlejší akce KV skončila střelou nad. Plzeňský gólman nemusel zasahovat.
01:00
Vítejte u zápasu. V posledním utkání dnešního dne hrají proti sobě Karlovy Vary a Fbc Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hencl a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň B: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Filip Šíp, Vojtěch Řeřicha, Vojtěch Mrvík, Václav Jankovec, Radim Titl