5:1
12:0
- : -

FD Teplice B - FBC Vipers Most B 19:1
3. Adam Betka, 5. Pavel Váňa, 18. Lukáš Konárek, 22. Lukáš Konárek, 24. Lukáš Konárek, 28. Jan Karafiát, 29. Pavel Váňa, 32. Jan Karafiát, 33. Adam Betka, 35. Matěj Rabel, 35. Petr Janáček, 39. Pavel Váňa, 40. Petr Janáček, 40. Karel Bursa, 41. Pavel Váňa, 42. Matěj Rabel, 43. Adam Betka, 43. Petr Janáček, 44. Dan Becher - 27. Vojtěch Špecián; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Matyáš Desenský -1 - Daniel Fiala ?; po třetinách: 2:0, 5:1, 12:0;
45:00
43:30
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #69 Dan Becher, asistoval #33 Karel Bursa (19:1).
42:40
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #86 Petr Janáček, asistoval #69 Dan Becher (18:1).
42:31
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #29 Adam Betka bez asistence (17:1).
41:05
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #33 Karel Bursa (16:1).
40:21
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #42 Pavel Váňa, asistoval #41 Jan Karafiát (15:1).
39:43
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #33 Karel Bursa, asistoval #13 Matěj Rabel (14:1).
39:37
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #86 Petr Janáček bez asistence (13:1).
38:30
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #42 Pavel Váňa bez asistence (12:1).
34:39
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #86 Petr Janáček, asistoval #33 Karel Bursa (11:1).
34:08
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #8 Tomáš Langer (10:1).
32:44
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #29 Adam Betka, asistoval #8 Tomáš Langer (9:1).
31:16
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #17 Lukáš Konárek (8:1).
30:00
30:00
28:48
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #42 Pavel Váňa, asistoval #17 Lukáš Konárek (7:1).
27:29
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #26 Michal Novotný (6:1).
26:27
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #26 Vojtěch Špecián, asistoval #29 David Čapek (5:1).
26:18
Vyloučen hráč #22 Patrik Krejčí družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za sekání.
23:29
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #17 Lukáš Konárek, asistoval #42 Pavel Váňa (5:0).
21:46
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #17 Lukáš Konárek, asistoval #29 Adam Betka (4:0).
17:38
Vyloučen hráč #6 Jan Čech družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za sekání.
17:03
15:00
15:00
07:31
Vyloučen hráč #8 Jakub Šteinz družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za sekání.
07:13
Vyloučen hráč #26 Vojtěch Špecián družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za sekání.
04:23
02:45
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #29 Adam Betka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most B:
00:00
Line-up domácích FD Teplice B: brankář: Matyáš Desenský; hráči v poli: Dan Becher, Tomáš Langer, Adam Betka, Matěj Rabel, Jan Karafiát