1:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 5:6p
15. Jakub Cejnar, 22. Ondřej Vyvial, 28. Jakub Smutný, 30. Bartoloměj Smolka, 45. Petr Zeman - 9. Jan Venera, 20. Jan Venera, 21. Matěj Miclík, 22. Jan Venera, 26. Patrik Šebek, 46. Aleš Chmelař; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Průšek 19 - Matěj Veselý 19; po třetinách: 1:1, 3:4, 1:0;

Ukončena trestná střílení.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař z trestného střílení (5:6).
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
44:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #23 Adam Stýblo (5:5).
42:58
Vyloučen hráč #69 Josef Malec družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
29:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (4:5).
27:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #7 Jakub Kopecký (3:5).
25:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek bez asistence (2:5).
21:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #82 Martin Feigl (2:4).
21:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #6 Petr Faltus (2:3).
21:35
Vyloučen hráč #71 Jiří Miler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
20:42
Vyloučen hráč #66 Marek Passian družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
20:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #58 Ondřej Duben (1:3).
19:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #46 Patrik Šebek (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:6
15:00
14:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Jakub Cejnar, asistoval #7 Jakub Kopecký (1:1).
08:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera z trestného střílení (0:1).
08:33
nájezd MB proměněn
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Jiří Miler, Daniel Bruntz, Petr Špaček, Aleš Chmelař, Filip Kohút