2:1
4:0
- : -

FBC Česká Lípa white - ASK Lovosice - LFP "A" Black 6:1
1. Mikeš Motejzík, 4. Lucie Švajcrová, 16. Mikeš Motejzík, 16. Mikeš Motejzík, 21. Jiří Čapek, 22. Lucie Švajcrová - 2. Jan Fousek; rozhodčí: Václav Váňa - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Marek Meďáš 1 - Nela Schillhabelová -2; po třetinách: 2:1, 4:0;
24:00
Střely ve 2. části: 12:5
24:00
21:57
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #77 Dominik Slabion (6:1).
20:25
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #20 Jiří Čapek, asistoval #91 Tadeáš Lorenc (5:1).
15:38
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (4:1).
15:33
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #65 Kristián Semelka (3:1).
03:59
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #11 Mikeš Motejzík (2:1).
01:44
Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
01:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP "A" Black vstřelil #20 Jan Fousek bez asistence (1:1).
00:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Váňa a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP "A" Black:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Marek Meďáš; hráči v poli: Dominik Slabion, Jakub Ulman, Tadeáš Lorenc, Lucie Švajcrová, Mikeš Motejzík