3:4
3:1
- : -

FLORBAL JABLONEC Blue - FbC Jazzmani Žatec 6:5
7. Matěj Kouřil, 11. Lukáš Sláma, 12. Matěj Kouřil, 17. Kryštof Vavříček, 18. Matěj Kouřil, 24. Kryštof Vavříček - 2. Jakub Hrnčiřík, 4. Šimon Týř, 5. Šimon Týř, 12. Jakub Hrnčiřík, 16. Šimon Týř; rozhodčí: Jáchym Chalupný - Vojtěch Grohol; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Ondřej Síbrt -5 - Jan Koubek ?; po třetinách: 3:4, 3:1;
24:00
23:50
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #66 Kryštof Vavříček, asistoval #10 Lukáš Sláma (6:5).
17:07
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #4 Matěj Kouřil, asistoval #10 Lukáš Sláma (5:5).
16:43
15:45
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #9 Šimon Týř, asistoval #73 Jakub Hrnčiřík (3:5).
12:00
12:00
11:21
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #4 Matěj Kouřil bez asistence (3:4).
11:09
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #73 Jakub Hrnčiřík, asistoval #9 Šimon Týř (2:4).
10:23
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #10 Lukáš Sláma, asistoval #4 Matěj Kouřil (2:3).
08:29
Vyloučen hráč #73 Jakub Hrnčiřík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
06:07
04:52
03:58
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #9 Šimon Týř bez asistence (0:2).
01:18
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #73 Jakub Hrnčiřík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jáchym Chalupný a Vojtěch Grohol.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC Blue: brankář: Ondřej Síbrt; hráči v poli: Štěpán Cyprián, Štěpán Štorek, Lukáš Sláma, Kryštof Vavříček, Matěj Kouřil