2:0
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC ORCA KRNOV 6:1
2. Jakub Novák, 7. Jan Hálek, 18. Jakub Novák, 21. Tobiáš Russ, 28. Jiří Chvěja, 31. Jiří Chvěja - 7. Martin Koláček; rozhodčí: Vojtěch Marszalek - Tomáš Polak; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Ďatka ? - Matyáš Cimbál ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:0;
36:00
35:48
Vyloučen hráč #22 Jakub Chmelíček družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:53
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
32:26
Krnov se jenom lechce ubránil Vítkovickému tlaku. Spoléhali na svého golmana a to jim vyšlo.
30:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #86 Jiří Chvěja, asistoval #58 Daniel Eisner (6:1).
29:24
Výbornou střelu Krnova chytil golman.
27:52
Další skvělé ošetření Samiho Kratochvíla u zraněného hráče krnova.
20:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #44 Tobiáš Russ, asistoval #75 Jakub Novák (4:1).
17:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #75 Jakub Novák, asistoval #73 Šimon Martinásek (3:1).
12:57
Vítkovická střela přeletěla bránu. Střelec střely - Daniel Eisner.
12:00
12:00
11:30
Krnov začína s velkým tlaken, ale gól z toho nebyl.
10:02
Dan Eisner byl 10 sekund na míčku a vznikla z toho skvělá šance, ale bohužel orca Krnov šanci zabránila.
06:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #83 Martin Koláček, asistoval #72 Tadeáš Stříž (2:1).
06:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #15 Jan Hálek, asistoval #13 František Radek (2:0).
02:23
Vyloučen hráč #24 Lukáš Holuša družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #75 Jakub Novák, asistoval #15 Jan Hálek (1:0).