1:1
4:1
- : -

GC System Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB 10:3
5. Nikol Kovárníková, 7. Kristýna Veselá, 8. Karolina Bartoňková, 13. Karolina Bartoňková, 16. Karolina Bartoňková, 30. Karolina Bartoňková, 43. Kristýna Veselá, 52. Karolína Čižmárová, 56. Karolina Bartoňková, 59. Natálie Lukášová - 7. Sára Kolomazníková, 27. Kamila Zikmundová, 58. Michaela Bauerová; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lucie Behringerová 18 - Klára Šimonová 41; po třetinách: 5:1, 1:1, 4:1;
Komentář domácích Brouček Martin (Trenér):
Pěkné to nebylo, je těžký hrát do kopce, když se slavík neozve. Dobré herní myšlenky, které se nedotáhly do zavlnění  sítky. Deset je dobré číslo, meta byla splněna, aby se kasa plnila.

Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 17:8
60:00
59:01
Právě probíha poslední minuta tohoto zápasu.
58:58
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová, asistoval #37 Karolína Čižmárová (10:3).
57:37
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (9:3).
55:24
Bartoňková prostřelila golmanku.
55:23
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #16 Kristýna Veselá (9:2).
51:35
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #29 Kristýna Šefraná (8:2).
49:35
Mikšlové střela míří za bránu.
48:53
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #38 Bára Klikarová.
46:30
Kolomazníková trefuje golmanku.
42:32
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #27 Karolina Bartoňková (7:2).
34:55
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:46
Hosté jsou nyní v oslabení.
32:44
Vyloučen hráč #35 Eliška Pavlíčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
29:36
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (6:2).
29:26
Pilařová trefuje tyčku.
26:03
Zikmundová využila přesilovky a dala gól.
26:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #99 Kamila Zikmundová, asistoval #20 Adéla Plchová (5:2).
24:33
Domácí jsou nyní v  oslabení.
24:32
Vyloučen hráč #72 Natálie Hodová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
19:01
Právě se rozbíhá poslední minuta první třetiny.
17:30
Domácí hráčky praktikují vysoký presink a získávají míček.
15:23
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (5:1).
15:00
Boleslav praktikuje osobní obranu a buldočky váhají s rozehrávkou.
12:36
Bartoňková prostřelila golmanku ze střední vzdálenosti.
12:35
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #72 Natálie Hodová (4:1).
12:00
Buldočky tlačí Boleslav, bohužel bez branky.
09:25
Boleslav měla přečíslení 2 na 1, střela končí v rohu.
07:46
Bartoňková navýšila vedení domácích kličkou do forhendu.
07:45
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (3:1).
06:54
Veselá přecedila golmanku hostí a vrací vedení na domácí stranu.
06:53
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #98 Nikol Kovárníková (2:1).
06:42
Kolomazníková vymetla leevý roh.
06:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #7 Sára Kolomazníková bez asistence (1:1).
05:50
Pelcová trefuje Behringerovou do masky.
04:44
Kovárníková střelou ze střední vzdálenosti otevírá skóre.
04:43
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #27 Karolina Bartoňková (1:0).
04:00
Za domácí brankářkou zvoní tyčka.
03:40
Buldočky zatím mají hru více pod kontrolou.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Veronika Vajsáblová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Adéla Plchová, Bára Klikarová, Michaela Bauerová, Bára Knopová, Kamila Zikmundová
00:00
Line-up domácích GC System Bulldogs Brno: brankář: Lucie Behringerová; hráči v poli: Natálie Svobodová, Natálie Lukášová, Kristýna Šefraná, Karolína Čižmárová, Martina Řezáčová
00:00
Vážení čtenáři online přenosů, vítáme Vás u zápasu 1.ligy juniorek mezi domácími GC System Bulldogs Brno a hostují Florbalovou Akademií MB.