2:1
3:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny B - FD Teplice C 7:3
8. Jan Vostrý, 11. Zdeněk Mašek, 25. Jan Herink, 25. Josef Pelc, 32. Lukáš Láník, 34. Jan Herink, 43. Jan Herink - 11. Jiří Moravec, 20. Ondřej Hrubý, 44. Pavel Jirásek; rozhodčí: Pavel Váňa - Josef Kubát; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Václav Nejman ? - Jakub Podlucký ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:1;
45:00
44:51
Vyloučen hráč #3 Jan Zrnečko družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za špatné střídání.
43:06
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #92 Pavel Jirásek, asistoval #53 Klára Dvořáková (7:3).
42:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #16 Jan Herink, asistoval #28 Milan Čížek (7:2).
33:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #16 Jan Herink, asistoval #72 Jan Baloun (6:2).
31:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #7 Lukáš Láník, asistoval #28 Milan Čížek (5:2).
30:00
30:00
Zraněn hráč týmu hosté Martin Mühlfait (74): natažené lýtko levé nohy.
30:00
26:24
Vyloučen hráč #28 Miroslav Valter družstva FD Teplice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #18 Josef Pelc, asistoval #7 Lukáš Láník (4:2).
24:06
19:58
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #44 Ondřej Hrubý, asistoval #1 Jakub Podlucký (2:2).
19:28
Trestné střílení družstva FD Teplice C neproměnil #23 Filip Jahodář.
15:00
15:00
10:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #37 Zdeněk Mašek, asistoval #8 Martin Legner (2:1).
10:03
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #62 Jiří Moravec, asistoval #74 Martin Mühlfait (1:1).
07:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #69 Jan Vostrý, asistoval #16 Jan Herink (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice C:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny B: brankář: Václav Nejman; hráči v poli: Martin Legner, Milan Čížek, Jan Herink, Jan Baloun, Jan Vostrý