9:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ZŠ Uničov 14:2
3. Jiří Novák, 12. Vojtěch Krhovják, 32. Jan Kopecký, 34. Tomáš Štrbák, 34. Tomáš Skoupil, 41. Vojtěch Krhovják, 43. Tomáš Skoupil, 46. Jiří Novák, 51. Igor Macháček, 55. Jan Kopecký, 56. Igor Macháček, 57. Jan Kopecký, 58. František Kužel, 59. Šimon Borik - 27. Adam Caletka, 51. Daniel Krejčíř; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 16 - Adam Pavlát 31; po třetinách: 2:0, 3:1, 9:1;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Vedoucí):
Ačkoli výsledek vypadá jednoznačně, nerodil se snadno. Zápas se rozhodl až v půlce zápasu, kdy se konečně projevila naše jednoznačná herní dominance. Přesto se s Uničovem musí v této lize počítat, trápili nás dost dlouho. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
Komentář hostů Zmrzlý Marek (Trenér):
Domácí byli pohyblivější a zaslouženě vyhráli. V 1. třetině byla Olomouc o trochu lepší, i proto šla do vedení. Na začátku 2. třetiny jsme ale naopak mohli utkání otočit a vést 3:2, 4:2 či 4:3. Bohužel jsme své šance nevyužili. O vývoji utkání pak rozhodla polovina utkání, kdy Olomouc dala 3 šťastné branky během dvou minut. 3. třetinu už pak nemá cenu komentovat, protože to byla již jednoznačná záležitost, nám prostě došly síly. Dnes nám chyběli opět dva hráči základní sestavy a další 4, kteří sice nastoupili, týden až dva netrénovali pro nemoc - to pak bylo v kondici a rychlosti znát, hlavně v druhé polovině utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 18:7
60:00
58:41
Vyloučen hráč #26 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
58:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #11 Tomáš Skoupil (14:2).
58:08
Kopecký již v dnešním zápase hattrickem zazářil, ale i spostu dalších hráčů z Olomouce má již dva vstřelené góly. Uvidíme kolik z nich si hattrick ještě vybojuje.
57:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #82 Jiří Novák (13:2).
57:26
František Kužel neskutečně zakončuje pod břevno branky hostů.
56:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #47 Bohdan Kopelec (12:2).
56:28
Kopecký z výběhu vstřeluje další gól domacího celku.
55:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #29 Šimon Borik (11:2).
55:46
Borik našel crossem Macháčka, který zakončil mezi rozkročené nohy Pavláta.
54:04
Timeout FBC ZŠ Uničov
54:04
54:04
Kratochvíl míček dotáhl až do útočného pásma, rozdal na Kopelce, který našel volného Kopeckého a ten zakončil do prázdné.
50:50
50:50
Krásná kombinace - Tichý na Borika, ten crossem na Macháčka, který zakončil do protipohybu Pavláta.
50:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #20 Martin Mirga (8:2).
50:10
Krejčíř dává gól z rychlého přečíslení.
49:52
Tichý dal gól, ale měl florbalku na úrovní kolen.
45:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jiří Novák, asistoval #7 Tomáš Štrbák (8:1).
45:26
Samostatná akce Tichého končí zákrokem Pavláta.
43:44
Zmrzlý nahazuje míček crossem do rohu. Bohužel tam nikdo nebyl.
43:18
Tichý výborně zblokoval střelu.
42:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #29 Šimon Borik (7:1).
42:12
Borik si s míčkem chytře počkal a vrátil ho Skoupilovi, který dal také již druhý gól v dnešním utkání.
40:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #8 Jan Minář (6:1).
40:20
Krhovjak míček dostal do brány a tím si připsal již druhý gól v dnešním utkání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
39:00
Střela Skoupila ze standartky po faulu hostů ze středu končí zákrokem Pavláta.
37:36
Kopelec si s míčkem hraje na mantinelu úplně sám a nikdo se ani neopovažuje mu ho odebrat.
36:16
Tichý míří svoji střelu mimo bránu.
33:36
33:36
Kapitán olomouckého týmu Skoupil zvyšuje vedení Olomouce.
33:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Tomáš Štrbák bez asistence (4:1).
33:25
Tentokrát zyšuje vedení olomoucký junior Tomáš Štrbák!
31:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #14 Jan Kratochvil (3:1).
31:17
Střela Kopeckého končí až za zády Pavláta.
30:36
Vypadáto, že po faulu na Sputnika se roztrhla gumička spojující mantinely.
28:23
Kopelcovi nevyšla střela z první a končí v rohu.
26:42
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka, asistoval #88 Adam Pavlát (2:1).
26:42
Tlak hostů se vyplací a Uničov začíná dotahvat výsledkový rozdíl.
25:45
Střela Skoupila končí přímo na čáře branky hostů.
24:55
Střela hostů končí ve spojnici domácí brány.
23:36
Kratochvíl právě zblokoval střelu svého týmu.
22:30
Uničov má v této třetině už na začátku více šancí, než za celou první.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:5
20:00
18:16
Uničovský dlouhý nához končí výborným zákrokem Štěpánka. Ten míček rychle vyhodil a Olomouc si vytvořila mnoho šancí rychle po sobě.
17:17
Střela Tichého míří pouze do bloku.
15:33
Pavlát si připisuje další zákrok, tentokrát po střele olomouckého juniora Kužela.
13:58
Pecha výborně našel Macháčka, který vzdušnou přihrávkou mířil na Skoupila, který však míček nedokázal ze vzduchu do brány sklepnout.
13:01
Novákova střela míří nad bránu hostů.
11:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:0).
11:29
Krhovjak střílí od mantinelu. Akce vypadala podobně jako u 1. gólu.
10:30
Kratochvíl tvoří hru olomoucké 2. lajny.
08:25
Kopelcova střela nebyla pro Pavláta žádný problém.
07:52
Skupnikova střela míří pouze do bloku.
07:13
Borik se snažil míček dotlačit před bránu z rohu, ale neuspěl.