3:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - SK K2 Prostějov 6:4
11. Petr Juřica, 11. Sára Strempková, 30. Petr Juřica, 36. Petr Juřica, 39. Jakub Bitter, 45. Lubomír Kratochvíl - 20. Jan Rebilas, 22. Jakub Lasovský, 30. Jakub Lasovský, 45. Jakub Lasovský; rozhodčí: Lukáš Axmann - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Maródi -4 - Vojtěch Coufal -6; po třetinách: 2:0, 1:3, 3:1;
45:00
44:56
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #25 Sára Strempková (6:4).
44:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #52 Jakub Lasovský, asistoval #6 Jakub Laurenčík (5:4).
40:02
Timeout SK K2 Prostějov
38:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #9 Adéla Javůrková (5:3).
35:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (4:3).
30:00
30:00
29:25
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #99 Jakub Bitter (3:3).
29:08
27:56
Vyloučen hráč #69 Filip Zips družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
21:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #52 Jakub Lasovský, asistoval #23 Adam Hurdálek (2:2).
19:51
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #28 Jan Rebilas, asistoval #64 Viktor Buriánek (2:1).
15:00
15:00
11:47
Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
10:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Sára Strempková bez asistence (2:0).
10:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vojtěch Coufal;
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Tomáš Maródi; hráči v poli: Petra Miková, Sára Strempková, Adéla Javůrková, Tereza Habermannová, Jakub Bitter