2:4
1:0
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Panthers Liberec 3:6
21. Ondřej Šmída, 30. Lukáš Hlavnička, 51. Jonáš Zakouřil - 14. Jan Král, 16. Ondřej Neuman, 26. Lukáš Veselý, 31. Jan Král, 39. Jiří Špak, 40. Jan Král; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 15 - Jakub Rudiš 21; po třetinách: 0:2, 2:4, 1:0;
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra):
Chyby velný, zakončení hrozivý, přístup ještě horší. Soupeř i v pohodovém tempu s klidem odvezl tři body, nutno dodat, že naprosto zaslouženě. Kluci, je potřeba začít víc pracovat. Díky soupeři a rozhodčím za zápas
Komentář hostů Obermann Jan (Trenér):
vyjádření kapitána hostí: Reklama na florbal to dnes zrovna nebyla, ale oko diváka jsme potěšili včera. Díky všem zučastněným.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:21
Vyloučen hráč #22 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
59:21
První vyloučení a domácí v 6.
58:15
U časomíry čekáme zda domácí odvolají golmana ztím jer na hřišti.
56:34
Buriánek opět do boční sítě, domácí se ne a ne prosadit a snížit.
55:34
Čas rychle běží,  a domácím se nedaří snížit nyní mohl Zakouřil dát svůj 2. gól ze standartky, ale minul zařízení.
53:42
Pfeiffer předvedl vynikající zákrok a drží ještě domácí ve hře.
50:29
Jony oslavil svůj comeback gólem, snad na tuto trefu naváží domácí dalšímy góly.
50:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #9 Jonáš Zakouřil, asistoval #98 Lukáš Hlavnička (3:6).
49:46
Leoš v 100% šanci neproměnil bohužel koberovy stále prohrávají o 4 branky.
47:04
Leoš nejprve zkusil své střelecké štěstí, bohužel neúspěšně, poté v rohu sroloval obránce hostí, může být rád že si nešel na 2 minuty odpočinout.
44:51
Koberovy se snaží , ale střely z rohu opravdu nemohou golmana hostí ohrozit.
43:03
Hostující kapitán důrazně vyzývá své spoluhráče ke střídání.
41:47
Frky mohl posalt kros nahrávku a jeho spoluhráči zakončit do prázdné, bohužel nahrávka neprošla
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:53
Těžkou šichtu si nechávají na 3.třetinu domácí prohrávají už o 4 branky.
39:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (2:6).
38:58
Domácí si koledovali a snajpr hostí se prosazuje Jiří Špak trefuje přesně pod břevno
38:53
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (2:5).
37:46
Domácí v útočném pásmu uvidíme zda budou úspěšní, a už to víme Sláva netrefil zařízení.
35:08
Sláva bohužel posílá skákavou nahrávku na svého spoluhráče a míček je v zázemí. Za tuto přihrávku ho trenéři jistě nepochválí.
34:08
Koberovyopět v útočném pásmu, golman opět chytá.
30:38
Zemanova krásná střela skončila pouze na břevně, hned následoval úprk hostí a střílejí branku. Bohužel známé nedáš - dostaneš opět platí.
30:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #10 Jan Burkoň (2:4).
29:53
Sotva jsem to dopsal a Koberovy se prosazují Hlavničkův důraz u branky měl úspěch.
29:52
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #98 Lukáš Hlavnička bez asistence (2:3).
29:09
Koberovy se snaží , gól už několikrát vysel ve vzduchu, bohužel zatím stále 1:3.
25:46
Nenápadná střela po zemi od Lukáše Veselého a hosté opět vedou o 2 branky, Frky mohl bleskově odpovědět, bohužel na brankáře navyzrál.
25:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #22 Jan Král (1:3).
24:10
Frky nyní skoušel štěstí gólman hostí byl na střelu mezi nohy připraven.
22:33
Loeš nyní zlomil hokejku přímo před naším stolkem. radost z toho určitě nemá, jeho výraz mluvil za vše
21:06
Koberovy nyní zatlačili pantery
20:20
Druhá třetina a hned přišlo snížení domácíh stav utkání 1:2.
20:19
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #93 Adam Buriánek (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:9
20:00
19:59
První třetina je minulostí Bohužel domácí měli pouze 5 střel ze kterých nedokázali brankáře hostí prostřelit.
18:59
Domácí promarnili další velkou šanci. bohužel stále prohrávají o 2 branky.
15:43
Hosté už vedou o 2 branky, po kros přihrávce se prosadil Ondřej Neumann.
15:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (0:2).
13:15
13:15
Ani jsem nestihl napsat , že domácí nastřelili břevno, hra se rychle přelila na druhou stranu a hosté se ujímají vedení.
10:37
Čas rychle utíká, brankových příležitostí jako šafránu.
08:09
Velká šance domácích, bohužel ani opakovaná střela na hostujícího golmana nestačila.
06:10
Primásek po krosové nahrávce branku přestřeluje.
04:05
Lukáš Veselý domácí točil za jejich brankou, ovšem těm se podařilo jim míček sebrat a šli do brejku. Golman hostí jejich střelu kryje.
01:14
.První minutka za námy oba týmy se zatím seznamují s nerovnostmi haly a je to bez zakončení.
00:01
Náš tradiční komentátor Michal Fabián už vyhlašuje line - up a za chvilku může utkání začít
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Lukáš Veselý, Martin Tomas, Jiří Špak, Ondřej Neuman, Jan Král
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Adam Buriánek, Lukáš Vyhlídko, Leoš Kopáček, Ondřej Šmída, Lukáš Hradecký
00:00
Dobrý sportovní večer, koberovětí se už rozcvičují a čekají na příjezd svého soupeře.
00:00
Koberovy mají před dnešním utkáním 3 body a hostující panteři mají bod 1. Oba týmy se tedy pokusí svou bilanci vylepšit.