1:3
- : -
FBC Dragons

FBC Dragons - SHOOTERS BETA 5:6pn
1. Zdenek Jirásek, 4. Zdenek Jirásek, 5. Patrik Vích, 14. Jan Gistr, 37. Kryštof Lažek - 7. Petr Rous, 22. David Vaníček, 33. Martin Hlaváč, 37. Tomáš Palko, 45. Petr Rous, N Tomáš Černý; rozhodčí: Marek Loskot - Jiří Chromek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Švábík ? - Ondřej Porwisz ?; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #20 Jan Gistr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #69 Tomáš Černý a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #13 Zdenek Jirásek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #20 Matěj Pittermann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #9 Michael Hunkař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #47 Martin Hlaváč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #20 Jan Gistr a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #69 Tomáš Černý a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:12
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #20 Matěj Pittermann (5:5).
42:28
Timeout SHOOTERS BETA
36:08
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek bez asistence (5:4).
36:02
Timeout FBC Dragons
36:02
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #11 Tomáš Palko, asistoval #56 Zdeněk Studený (4:4).
32:26
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #47 Martin Hlaváč, asistoval #24 Jan Lehký (4:3).
30:00
30:00
21:50
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #19 David Vaníček, asistoval #57 Jan Veselý (4:2).
15:00
15:00
13:51
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #20 Jan Gistr z trestného střílení (4:1).
13:11
Vyloučen hráč #20 Matěj Pittermann družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:40
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #56 Zdeněk Studený (3:1).
04:40
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Patrik Vích bez asistence (3:0).
03:41
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #21 Pavel Horňák (2:0).
00:11
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (1:0).