3:3
3:8
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FBK Atlas Blansko 8:16
4. Jiří Žák, 14. Jan Frýdek, 23. Jan David Šamánek, 24. Kryštof Kopečný, 37. Jiří Žák, 41. Ondřej Ondruš, 44. Jiří Žák, 55. Jiří Žák - 5. Šimon Borek, 12. Vojtěch Fedra, 12. Milan Ducar, 20. Lukáš Kučera, 20. Dominik Sláma, 23. Vojtěch Fedra, 31. Ondřej Koumar, 36. Jakub Fedra, 44. Vojtěch Fedra, 46. Jakub Fedra, 46. František Fedra, 49. Lukáš Kučera, 50. Lukáš Kučera, 53. Lukáš Kučera, 56. Lukáš Kučera, 58. František Fedra; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jan Saňka; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 96; zásahy brankářů: Pavel Streit 15 - Jan Opletal 21; po třetinách: 2:5, 3:3, 3:8;
Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér):
Rozhodla individuální schopnost jednotlivců na straně soupeře, kterou jsme nebyli schopni za celý zápas eliminovat. Celý zápas jsme stále dotahovali. Když už to na začátku třetí třetiny vypadalo, že se vracíme do hry, soupeř znovu potrestal naše chyby. Díky soupeři i rozhodčím za zápas.
Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Od začátku do konce jsme drželi otěže zápasu. Navázali jsme na dobrý výkon z posledního pohárového zápasu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a úžasným divákům! Jedeme dál! #altasultras
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
57:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:16).
57:58
Odražená střela od golmana skončila před volným Fedrou a ten zakončuje.
56:14
Patákova střela sjela a skončila v autu.
55:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #99 Jan Opletal (8:15).
54:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #20 Daniel Havel (8:14).
52:44
Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
52:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:14).
49:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (7:13).
49:51
Kučera vysóloval obranu hornetů a zakončuje gólem.
48:08
47:01
Golman domácích podržel hornety před opuštěným hráčem na středu před kasou.
45:59
45:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (7:10).
43:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (7:9).
43:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #64 Kryštof Kopečný (7:8).
43:27
Bravurní zadovka Kopečného na volného Žáka a ten to posílá nekompromisně pod břevno.
40:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #87 Ondřej Ondruš bez asistence (6:8).
40:45
Neskutečná střela Ondřeje Ondruše skončila v síti.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:13
Šamánek protancoval obranou jako kouzelník.
36:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (5:8).
36:18
Překvapivá kombinace hornetů za bránou před bránu hostů na volného Žáka přinesla gól.
35:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:8).
34:20
Střely Baruse pokaždé šly do stehna obránce.
31:40
Přesilovka domácích se nachvilku převrhla ve výhodu hostů.
31:03
Vyloučen hráč #7 Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
30:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #53 Ondřej Koumar, asistoval #6 Jan Frýdek (4:7).
30:09
Neskutečná kombinace hostů přinesla ovoce.
28:35
Vyloučen hráč #67 Dominik Hude družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
26:35
Na některé hráče působí gravitace více než na jiné a přepadávají přes mantinel.
24:20
Šamánek se rozběhl sám na bránu hostů ve velkém stylu, ale bohužel štěstí nepřálo a chyběly centimetry.
23:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #20 Daniel Havel (4:6).
23:26
Přesná přihrávka Havla na Kopečného skončila gólem.
22:41
22:41
Netrvalo to ani 20 sekund a hosté na gól domácích odpověli.
22:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #26 Lukáš Paták (3:5).
22:21
Šamánek z otočky poslal míček k levé tyčce a je z toho gól.
20:57
První minuta 2 třetiny začla teda pěkně z ostra.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:45
Vlastní branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma (2:5).
19:45
Nešťastný výkop končí ve vlastní brance domácích.
19:20
18:20
Žákova střela šla nad hlavu golmana.
16:55
Přetlak v rohu hostů.
15:08
Golman hostů podržel zcela nehlídaného hráče před kasou.
13:11
Vlastní branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek (2:3).
13:11
A přesilovka se i vyplácí za pomoci hostů.
12:23
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:23
Hornets si vybojovaly přesilovku.
11:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #27 Ondřej Langr (1:3).
11:05
11:05
Přesilovku využívají hosté k vedení.
10:13
Vyloučen hráč #45 Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení.
10:10
Střela hostů končí v za mantinelem.
08:35
Míček se točí hlavně na straně domácích.
06:10
Všechny střely hornetů vyráží golman ramenem.
04:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #72 Vojtěch Polách (1:1).
04:20
Zmatek před bránou domácích nakonec pomohl ke gólu hostům.
03:36
03:36
Rychlá kombinace hornetů končí gólem.
01:28
Ondrušovu střelu vyblokoval golman ramenem.
00:09
První buly pro domací.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Otruba a Jan Saňka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Patrik Crla, Jan Frýdek, Jakub Fedra, Lukáš Kučera, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Pavel Streit; hráči v poli: Jiří Žák, Matyáš Weinstein, Daniel Havel, Kryštof Kopečný, Adam Obertan