1:4
3:1
0:0

Prague Tigers - Florbal Primátor Náchod 5:6pn
19. Dominik Šimáně, 26. Thomas Heřmanský, 44. Šimon Masár, 53. Dominik Šimáně, 55. Adam Novák - 33. Václav Grulich, 36. Ondřej Macháček, 37. David Špaček, 40. David Špaček, 49. David Špaček, N David Špaček; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 15 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 1:0, 1:4, 3:1, 0:0;
Komentář domácích Janů Lukáš (Vedoucí):
Za stavu 2:0 jsme si asi mysleli, že ten zápas je vyhraný a darovali jsme 4 góly soupeři. Ve třetí třetině jsme se naštestí dokázali vrátit do zápasu a vybojovat alespoň bod. Děkujem soupeři za zápas.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
30 minut bylo z naší strany špatných a nic nám nefugovalo. Po přeházení sestavy se hra otočila a začali jsme dávat branky a zápas zaslouženě otočili. Bohužel jsme na konci hráli moc bojácně a soupeř toho využil. Plusový bod je odměnou pro všechny naše hráče, protože ten tým má ohroumnou sílu!

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #93 Jan Nachtmann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #10 Zbyšek Piták , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #93 Jan Nachtmann a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #96 Filip Čáp , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #91 Šimon Masár , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
64:00
Právě probíhá poslední minuta prodoužení.
62:02
Obě strany čekají na správnou příležitost.
54:48
Adam Novák před bránou doklepl balónek úspěšně za brankáče.
54:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #10 Zbyšek Piták (5:5).
52:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Dominik Šimáně, asistoval #46 Vilém Kavan (4:5).
52:17
Náchod hraje v klidu a nikam nespěchá.
51:50
Masár se ocitl před bránou, ale neproměnil.
50:40
Domácí hrají v plném počtu.
48:40
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
48:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:5).
46:33
Náchod neproměnil situaci 2 na 1.

45:48
Náchod hraje v plném počtu.
43:48
Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
43:37
Tigers se konečně vyplatil tlak a Masár skóruje po rychlé otočce za brankou.
43:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár bez asistence (3:4).
42:26
Tigers ukazuje dobrý tlak, ale zatím bez výsledku.
41:04
Tigers začínají poslední část agresivně.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (2:4).
39:03
Právě Náchod vstřelil gól, který rozhodčí obratem neuznal.
36:31
Náchod trestá Tigers za neproměněné šance.
36:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #96 Filip Čáp (2:3).
35:44
Kučera se dostal k balónku před brankou, ale přestřelil.
35:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:2).
34:28
Krásný únik Dominika Šimáně, ale ovšem končí u brankáře.
32:40
Po špatné rozehrávce domácích z toho hosté vytvořili gólovou šanci a podařilo se jim překonat brankáře.
32:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:1).
30:34
Vojtěch Řádek nedokázal překonat brankáře v situaci 1 na nikoho.
29:30
Momentálně jsou hosté více na balónku.
25:58
Kásná střela ze vduchu od Thomase Heřmanského.
25:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #10 Zbyšek Piták (2:0).
25:06
Domácí teď nevyužili gólovou šanci.
22:35
Útočná rozehrávka Náchoda skončila lépe pro Tigers.
18:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Dominik Šimáně, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:0).
18:33
Tigers skvělě ubránili oslabení a hrají v plném počtu.
17:18
Zatím přesilovka pro Náchod není přesvědčivá.
16:33
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
15:44
Náchod nevyužil šanci ze samostatného úniku.
12:45
Zatím nám obě strany moc toho nepředvedly.
11:55
Řádkova střela od půlky nenašla cíl.
10:23
Tigers tlačí na Náchod, ale ještě nenašli recept pokořit Náchodskou obranu.