1:1
0:0
- : -

FBK Atlas Blansko - Florbal Vsetín 3:2pn
8. Stanislav Holík, 24. Jakub Müller, N Ondřej Navrátil - 11. Adam Pavlačka, 27. Matěj Šebesta; rozhodčí: Radek Šafář - Jan Ponížil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Opletal ? - Ondřej Hudek ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #29 Ondřej Navrátil a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #20 Filip Mynář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #27 Ondřej Langr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #16 Martin Kovář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #11 Adam Kovařík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #23 Jan Legát , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
38:38
Vyloučen hráč #35 Jan Kobylka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:56
Timeout FBK Atlas Blansko
35:56
Vyloučen hráč #24 Matouš Náhlý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #22 Kryštof Poruba (2:2).
23:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller bez asistence (2:1).
17:21
Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
10:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #30 Adam Hegar (1:1).
07:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #16 Stanislav Holík, asistoval #72 Vojtěch Polách (1:0).