1:2
2:1
- : -

1. SC BOHUMÍN 98 - KTG Bruises Opava 4:5
8. Vojtěch Stuš, 24. Kryštof Németh, 28. Jakub Egyed, 36. Vojtěch Stuš - 3. Petr Hřivňacký, 9. Sebastian Vu, 17. Václav Borunský, 21. Štěpán Fiala, 25. David Langer; rozhodčí: Matyáš Grzymek - Jakub Lipovský; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Mikuláš Drápela ? - Daniel Svoboda -4; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1;
36:00
35:27
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #2 Vojtěch Stuš, asistoval #5 Ondřej Šindelka (4:5).
27:25
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #7 Jakub Egyed bez asistence (3:5).
24:20
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #67 David Langer, asistoval #7 Jan Peterek (2:5).
24:00
24:00
23:21
Vyloučen hráč #7 Jakub Egyed družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání.
23:05
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #16 Kryštof Németh bez asistence (2:4).
21:59
Vyloučen hráč #60 Alexandr Fojtík družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za hrubost.
20:22
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #22 Štěpán Fiala, asistoval #67 David Langer (1:4).
17:54
Vyloučen hráč #15 Tomáš Kania družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za nesportovní chování.
17:09
Vyloučen hráč #22 Štěpán Fiala družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za vysoký kop.
16:52
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #27 Václav Borunský, asistoval #7 Jan Peterek (1:3).
12:00
12:00
08:55
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #29 Sebastian Vu, asistoval #22 Štěpán Fiala (1:2).
07:19
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #2 Vojtěch Stuš bez asistence (1:1).
05:03
Vyloučen hráč #67 David Langer družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za bránění ve hře.
02:05
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #11 Petr Hřivňacký, asistoval #7 Jan Peterek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Grzymek a Jakub Lipovský.
00:00
00:00
Line-up hostů KTG Bruises Opava: brankář: Daniel Svoboda; hráči v poli: Viktor Hartmann, Dominika Hennhoferová, Štěpán Fiala, Sebastian Vu, David Langer