4:5
0:0
- : -

FBC SLOVÁCKO - PASKOV SAURIANS 4:5
22. Lukáš Blizňák, 23. Jiří Chromek, 28. Marek Körber, 34. Vít Ides - 22. Marek Gaščík, 29. Ladislav Zdržava, 31. Martin Ulman, 38. Marek Gaščík, 40. Martin Ulman; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 21 - Vojtěch Kořínek 31; po třetinách: 0:0, 4:5, 0:0;
Komentář domácích Provazník Jiří (Trenér):
Zápas který jsme mohli v klidu dotáhnout do vítězného konce za stavu 3:1, jsme si klasicky prohráli ve svých hlavách. Opět nastal výpek naší hry která spíš připomínala trénink baletu. Naší hře chyběl důraz, pohyb, zakončení atd. atd...
Gratuluji soupeři k vítěznému zápasu a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
Komentář hostů Volek Radim (Trenér):
Od první minuty velice nervozní utkání se spoustou nepřesností a chyb na obou stranách. Domácí nepřijemně kousali, hlavně rychlými protiútoky. Zápas jsme zlomili v náš prospěch, až ve třetí třetině, kterou jsme vyloženě vydřeli. Zdravíme trenéra Libora do Germany a vezeme tři body z venku,úpřimně byla to dřina. Děkujeme soupeřúm,divákům a rozhodčím a přejeme hodně štěstí do dálších zápasu. Toť vše, zdarec.
56:02
Obrovská šance domácích, ale střelu před ležícím golmanem zablokoval hostující hráč
55:08
Timeout FBC SLOVÁCKO
53:55
Nyní hra nabrala vysoké tempo a útok střídá ůtok
48:39
Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil #11 Jiří Chromek.
48:39
Domácí hráč Chromek nedal trestné střílení, kdy zakončil do brankáře
45:29
Vyloučen hráč #21 Peter Šobich družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
43:20
Sám před golmanem byl tentokrát hráč domácích Marek Koerber, ale branku netrefil
39:03
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (4:5).
37:29
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík bez asistence (4:4).
34:30
Několik šancí domácího týmu
33:49
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #95 Lukáš Blizňák (4:3).
31:54
Vyloučen hráč #53 Martin Hadaš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
31:54
a mame tady první přesilovku utkání. Je vyloučen hráč domácích Martin Hadaš
31:30
Hosté nyní převzali režii utkání do svých rukou
30:53
28:31
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #71 Ladislav Zdržava, asistoval #9 Adam Gejdoš (3:2).
27:18
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #19 Marek Körber, asistoval #81 Tomáš Otépka (3:1).
27:18
Domácí hráč Marek Koerber při svém prvním v zápase vymetl pavučinku v brance hostujícího golmana
26:05
Hra se nám zklidnila
22:57
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #95 Lukáš Blizňák (2:1).
22:50
Velká šance Blizňáka, ale brankář přilbou vyrazil, ale akce pokračovala a skončila gólem, který vsítil JIrka Chromek
21:54
Tak jsme se dočkali branek a to na obou stranách
21:30
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #52 Jakub Zatloukal (1:1).
21:01
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík, asistoval #78 Matěj Sokol (0:1).
08:07
Domácí hráč Vojta Bistrý po výborném výhozu brankáře Šenkeříka šel sám na branku, ale přestřelil
06:50
Výborný zákrok domácího golmana po střele hostujícího hráče
03:40
Utkání bylo zahájeno a hra se přelévá z jedné strany na druhou bez šancí ani na jedné straně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů PASKOV SAURIANS: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Ladislav Zdržava, Adam Gejdoš, Martin Ulman, Vojtěch Daněk, Martin Michna
00:00
Line-up domácích FBC SLOVÁCKO: brankář: Radim Šenkeřík; hráči v poli: Vít Ides, Jiří Chromek, Lukáš Blizňák, Jakub Zatloukal