0:2
0:3
- : -

TJ Centropen Dačice - EAV SK Jihlava 1:7
11. Denisa Kolářová - 10. Hanka Krčálová, 16. Kateřina Bícová, 23. Kateřina Bícová, 26. Klára Šulová, 47. Kateřina Bícová, 50. Agáta Kalinová, 57. Hanka Krčálová; rozhodčí: Daniel Kršek - Josef Pařízek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 20 - Daniela Václavková 12; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:3;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Ne každý zápas se může dařit a my jsme si ten horší výkon nechali bohužel na dnešek, proti hratelnému soupeři, a stálo nás to body. Nelepilo nám to v kombinaci, byli jsme málo nebezpeční a chvílemi nekoncentrovaní. Je to škoda, tolik diváků si zasloužilo vidět lepší florbal, hezčí zápas. Naším úkolem je se z dneška oklepat, dobře se vyspat a do zítřejšího zápasu nastoupit v úplně jiném rozpoložení. Pevně věřím, že se to povede. Holkám každopádně děkuji za vůli a snahu se zápasem i přes nepříznivý vývoj něco udělat a za bojovnost. Soupeři gratuluji k vítězství, fanouškům děkuju za návštěvu. Zítra na viděnou.