1:2
5:2
- : -

Panthers Praha B U23 - FBC ROKYCANY 8:6
6. Adam Šroubek, 17. Matěj Kříž, 23. Zdeněk Prokůpek, 45. Adam Šroubek, 48. Ondřej Bouška, 49. Jan Martinek, 59. Jiří Hadamovský, 60. Jan Martinek - 4. Zbyněk Hora, 15. Lukáš Bendek, 27. Lukáš Bendek, 34. Lukáš Bendek, 56. Vojtěch Pekárek, 60. Lukáš Bendek; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 6:7; využití: 3:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Štěpán Hrubý 16 - Martin Štochl 24; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:2;
Komentář domácích Hodek John Adam (Asistent trenéra):
"Utkání ve kterém jsme se dlouho trápili. Soupeř hrozil z nebezpečných brejků a nám se dopředu moc nedařilo. V poslední třetině jsme ovšem začali plnit pokyny a se štěstím i udrželi výsledek zápasu."

Komentář hostů Štván Martin (Trenér):
"V dnešním zápase jsme bohužel doplatili na špatnou produktivitu, kdy jsme i z vyložených pozic nedokázali skórovat. Druhým problémem bylo pomalé dostupování hráčů soupeře v našem obranném pásmu. To už je takový evergreen letošní sezóny. Závěr utkání jsme si navíc zkomplikovali zbytečně vyhrocenou nedisciplinovaností, což definitivně zhatilo naší honbu za vyrovnáním."
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:59
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #48 Tomáš Jančík (8:6).
59:54
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
59:54
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
59:06
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (7:6).
58:45
Timeout FBC ROKYCANY
58:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #72 Jan Martinek (7:5).
58:07
Vyloučen hráč #71 Adam Šroubek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:07
Vyloučen hráč #74 Jakub Potůček družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
58:07
Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
55:54
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #42 Vojtěch Pekárek, asistoval #74 Jakub Potůček (6:5).
54:51
Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil #29 Vojtěch Zdrubecký.
50:01
Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
48:34
47:09
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #37 David Förster (5:4).
44:20
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek, asistoval #48 Tomáš Jančík (4:4).
44:04
Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
Vyloučen hráč #72 Jan Martinek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
34:10
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
33:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #64 Jiří Levý (3:4).
26:37
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #9 Zbyněk Hora (3:3).
23:55
Vyloučen hráč #71 Adam Šroubek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
22:00
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #48 Tomáš Jančík (3:2).
20:51
Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
16:29
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #38 Matěj Kříž bez asistence (2:2).
14:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (1:2).
14:08
Vyloučen hráč #38 Matěj Kříž družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za špatné střídání.
12:37
05:09
03:44
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Zbyněk Hora, asistoval #46 Jakub Boháč (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Štván, Vojtěch Pekárek, Lukáš Bendek, Martin Fiala, Jiří Levý
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Štěpán Hrubý; hráči v poli: Jan Martinek, Zdeněk Prokůpek, Adam Šroubek, Tomáš Jančík, Tomáš Mánek