1:0
4:2
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Kutná Hora  6:4
15. Rudolf Suk, 28. Tomáš Zíbr, 47. Petr Janíček, 55. Karel Vašák, 59. Pavel Kuneš, 60. Tomáš Zíbr - 6. Lukáš Vojtěch, 20. Jan Danda, 51. Martin Zelený, 60. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 132; zásahy brankářů: David Stibor 35 - Bohuslav Bochníček 16; po třetinách: 1:2, 1:0, 4:2;
Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér):
Maximální nasazení, pozitivní myšlení a kvalita-to jsou věci, které nám přinesly první tři body z domácího hřiště. Velké díky patří také fantastickým divákům, kteří opět dorazili ve skvělém počtu a vytvořili bouřlivou atmosféru.
Komentář hostů Vokřál Jiří (Vedoucí):
Asi nejhorší zápas, co jsem na lavičce. Dnes to nemělo nic. Na hřišti byl jen jeden tým, který chtěl vyhrát a šel si za tím od začátku zápasu. Takové výkony se jednoduše nesmí opakovat. Díky za super atmosféru a soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:57
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #77 Michael Havran (6:4).
59:57
Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování.
59:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #77 Roman Martínek (5:4).
58:27
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
58:10
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #55 David Stibor (5:3).
57:57
Timeout FBC Kutná Hora
57:57
Vyloučen hráč #36 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
54:57
Další nádherná akce první domácí formace posouvá domácí blíže k výtězství
54:56
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (4:3).
53:06
Hra se přelévá ze strany na stranu
50:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #48 Jiří Petrásek (3:3).
46:37
Po nádherné spolupráci naší první formace se domácí dostávají do vedení
46:35
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (3:2).
43:32
Domácí stupňují svojí aktivitu a jsou ve třetí třetině  výrazně lepším týmem
40:38
Domácí začali třetí třetinu velmi aktivně už mají na svém kontě dvě nebezpečné střely
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
37:53
Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:44
Branková konstrukce zachránila hosty
35:25
Současně vyloučeni dva hráči Kutné Hory a nás čeká hra 5 na 3
35:01
Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
35:01
Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky.
27:22
Zvýšeným důrazem v předbrankovém prostoru hostů jsme se dočkali vyrovnávacího gólu
27:21
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #21 Šimon Říha (2:2).
19:59
V první třetině jsme viděli spoustu šancí na obou stranách z mého pohledu byli domácí o kousek lepší ale bohužel v poslední minutě padl smolný gól a díky tomu jsou domácí v mírné gólové ztrátě
19:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Jan Danda, asistoval #77 Roman Martínek (1:2).
19:06
Z mírného tlaku hostů bohužel padá gól
17:13
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #77 Roman Martínek.
17:13
Gólman domácích se nenechal vůbec rozhodit a s klidnou hlavou chytá
15:31
Další velmi nebezpečný volný úder pro hosty
14:41
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #71 Pavel Kuneš (1:1).
14:22
Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.