5:3
0:1
Sokol Rudná

Sokol Rudná - TJ Sokol Jaroměř 8:9p
26. Jan Karásek, 30. Jan Karásek, 31. Antonín Pražák, 51. Lukáš Bárta, 52. Lukáš Kepka, 58. Jan Karásek, 59. Jan Karásek, 59. Adam Pivoňka - 3. Vojtěch Výborný, 10. Daniel Kroupa, 11. Vojtěch Výborný, 33. Tomáš Hejzlar, 36. Daniel Kroupa, 41. Milan Sucharda, 43. Tomáš Hejzlar, 50. Milan Sucharda, 65. Milan Sucharda; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Linhart 30 - Mikuláš Futschik 28; po třetinách: 0:3, 3:2, 5:3, 0:1;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Comeback na konci sice pěkný, nicméně musíme hrát déle než jen 5 minut z celého zápasu. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání, které alespoň diváky bezpochyby bavilo.
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Ztráta bodu nás mrzí. Na posledních pět minut základní hrací doby jsme pustili soupeře do hry a výsledkem bylo prodloužení, ve kterém jsme měli několik gólových šancí, ale nakonec rozhodlo nařízené trestné střílení, které jsme proměnili. Děkuji týmu, že nevypustil úplný závěr zápasu a vybojoval i druhý bod pro Jaroměř. Takové to zápasy nás mentálně posouvají. Za poslední týden jsme odehráli tři zápasy a potřebujeme si odpočinout a těšíme se na příští týden na domácí utkání. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 5:5
64:27
64:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda z trestného střílení (8:9).
64:23
Nájezd byl bohužel proměněn Suchardou.
64:22
Z tohoto hektického zápasu bereme aspoň jeden bod. Jaroměř si odváží dva body. Hráči utkání se stávají: z týmu hostí Vojtěch Výborný a z týmu domácích Honza Karásek.
Děkujeme všem za podporu jak v hale tak u on-line zápisu.
64:21
Máme tu drama. Nájezd pro Jaroměř.
64:20
Jan Karásek teď dvakrát zkoušel svoji pumelenici ani jednou mu to nevyšlo.
63:40
Karásek zkusil svoji otočku na půlce hřiště. Futschik vyráží za branku.
62:30
Pivoňka v situaci jeden na jednoho. Bohužel míček končí za mantinelem. Na druhé straně opět Linhart chytá vyložený gól Jaroměře.
61:05
Linhart tzv. na Haška předvedl dva zákroky. Nejdřív zastavil míček v malém brakovišti rukou (zbytkem těla byl mimo branku) a druhý zákrok byl nohama po přesunu na druhou tyčku. Neuvěřitelné! Museli by jste to vidět na vlastní oči.
60:20
Linhart chytá prudkou střelu Výborného.
60:01
Pro neznalé se prodloužení hraje pět minut 3na3.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:16
60:00
59:59
Jde se hrát prodloužení. Dámy a pánové držte palce!
59:50
Linhart opět chytá! Důležité zákroky na konci třetiny předvedl tento zaskakující brankář!
59:41
Jan Linhart vytáhnul jistý gól! Velmi důležitý zákrok domácího brankáře.
58:59
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (8:8).
58:59
A JE SROVNÁNO. Velká mela v brankovišti Jaroměře, vypadalo to na další nájezd pro domácí, ale Adam Pivoňka dokázal před pískáním rozhodčích najít míček a střelit ho do branky! Velké emoce, ale gól je uznán!

58:34
Brychta krásně zdržel balonek za brankou a připravil Jaroměř o zbytek přesilové hry.
58:02
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #7 Marek Hluchý (7:8).
58:02
Honza Karásek je prostě expert na oslabení. Přidává další branku pro Rudnou.
57:57
57:57
Karásek ve stejné situaci jako předchvilkou. Krásným teploměrem prostřeluje Futschika a z Honzy se stává HATTRICK HERO v dnešním zápase.
57:00
Jaroměř kombinuje, ale nedaří se jí udělat si prostor na střelu. Karásek vystihl přihrávku a dostal se ke střele. Futschik s přehledem chytá.
56:41
Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
56:41
A máme tu další vyloučení na straně domácích. Lukáš Bárta si půjde oddychnout za sekání na polovině hřiště.
55:31
Jaroměř rozehrává v rohu domácích. Linhart nohou vyráží střelu Hejcmana. O chvilku později standardní situace Jaroměře na velkém brankovišti. Rudenská zeď nebyla prostřelena a Rudná se dostala do rychlého útoku. Obrana Jaroměře neměla těžkou práci, balonek končí za hrací plochou.
53:51
Rudná se snaží dostat na půlku hostí. Pivoňka na balonku, ale bohužel o něj přichází. Chvilku poté měl na čepeli jistý gól kapitán Hluchý. Střela proletěla těsně kolem Futschikovi helmy a pokračoval mimo branku.
52:50
Jan Linhart chytá střelu v přečíslení tři na jednoho. Jistým zákrokem zvedl všechny příznivce Rudné na tribuně!
51:39
Lukášovi Kepkovi se prý klepali ruce - znělo ze střídačky Jaroměře. Lukáš se tím nenechal za strašit a svým častým freestylem se prosazuje a snižuje skóre pro Rudnou.
51:38
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka z trestného střílení (5:8).
51:38
Druhý nájezd pro domácí celek. Lukáš Kepka kráčí jistým krokem směrem k půlící čáře.
51:20
Linhart je stále ve střehu, připsal další důležitý zákrok po střele Hofmana.
50:35
Domácí celek se snaží tlačit na Jaroměř. Momentálně se hraje ve vysokém tempu.
50:04
Timeout Sokol Rudná
50:04
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #7 Marek Hluchý (4:8).
50:04
A máme tu snížení skóre. V přesilové hře se prosazuje Lukáš Bárta po přihrávce od Marka Hluchého.
49:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #24 Vojtěch Výborný (3:8).
49:26
Výborný vyslal Suchardu do útoku a ten přidává další branku pro Jaroměř.
49:09
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
49:09
Pivoňka sbírá vysoký balonek a dostal skoro trojitý bodycheck od hráčů z Jaroměře. Domácí si zahrají přesilovku.
48:30
Domácí v plném počtu. Další úspěšné oslabení bez obdržené branky.
48:15
Domácí rozehrávají z rohu po střele hostí mimo hřiště.
47:30
Hosté kombinují a snaží se dostat do střely. Obrana domácích krásně funguje a zvládá toto oslabení na jedničku. Linhart si připsal další dva zákroky.
46:30
Karásek je dnes přichuti, obzvláště při oslabení. Teď moc nechybělo a málem se znova prosadil, ale jen o kousek míjí Futschikovu branku.
46:18
Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
46:18
Hosté si zahrají další přesilovku, odpočinout si půjde Lukáš Kepka za sekání v rohu na domácí polovině.
45:15
Linhart zkrotil poskakující balonek v brankovišti. O chvilku později si připsal další zákrok.
42:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (3:7).
42:42
Domácí mají balonek na čepeli, Antonín Pražák se dostal do šance. Přehodil Futschika, ale obránce Jaroměře vypinknul míček z brankové čáry a vyslal Hejzlara do útoku, který proměňuje svou střelu na zadní tyčku Linhartovi svatyně.
41:55
Jaroměř kombinuje na polovině domácích.
40:22
40:22
Jaroměř proměňuje početní výhodu gólem. Sucharda dostal crossovou přihrávku a nekompromisně prostřeluje letícího Linharta.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:17
A konečně se také probouzí fanklub domácích vedený Kryštofem.
38:39
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
38:39
Další přesilovka hostů, sednout si jde Váně.
38:11
Janeček teď trestuhdně přestřelil z velké blízkosti.
35:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #24 Vojtěch Výborný (3:5).
35:22
Druhá střela hostů už ovšem v sítí končí, trefil se Kroupa a připisuje si tak druhý gól v tomto zápase.
34:40
Skvělým zákrokem teď podržel domácí Honza LInhart.
33:48
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
33:33
Jaroměř teď hrozí, další šance po chybě v rozehrávce domácích.
32:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #23 Milan Sucharda (3:4).
32:12
A máme tu opět navýšení skóre od hostů, po přečíslení se do prázdné brány trefuje Hejzlar.
30:11
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #63 Antonín Pražák, asistoval #17 Tomáš Bubeník (3:3).
30:11
Dalekonosná rána od Tondy Pražáka končí také v síti a začínáme od znova!
29:45
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #98 Jan Josef Brychta (2:3).
29:45
A máme tu další gól domácích! Po nahrávce z rohu od Honzy Brychty se trefuje opět Karas!
29:36
Rudná teď má více ze hry.
28:55
Martan teď střílel bez přípravy ze středu hřiště, bohužel pouze do náruče gólmana.
27:55
Pražák krásným sólem vybídl Novosada, ten se však ke střele dostat nedokázal.
26:10
Kepka vyzkoušel pozornost Futschika.
25:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (1:3).
25:10
A je to tady! Karásek na druhý pokus překonává gólmana a snižuje tak na 1:3.
23:12
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
23:12
Šantora tvrdí, že trefil míč, ovšem rozhodčí to viděli jinak - 2 minuty.
19:44
Hluchý na balonku. Příhra na levou stranu hřiště.Bubeník střílí vysoce nad.
19:25
Pivoňka z první střílí, Futschik s přehledem kryje nohou.
19:00
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
19:00
A máme tu další vyloučení na straně hostí. Hejzlar si půjde odpykat dvě minutky za sekání.
18:40
Futschik loví balonek ze své nohavice po střele Šantory.
17:57
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
17:00
Jaroměř rozehrává standardní situaci, po střele se dostal balonek k Honkovi, který byl zakotven Janečkem a tak si domácí celek zahraje přesilovou hru.
14:35
A opět Linhart zasahuje, z bezprostřední blízkosti chytil střelu Janečka.
13:30
Linhart kryje střelu hostí, která letěla za mantinel. Rozehrává z rohu Jaroměř, ale domácí obrana zas sbírá balonek.
12:20
Standardka pro Jaroměř, tým domácích s přehledem sbírá balonek a vydal se do protiútoku.
11:33
Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #63 Antonín Pražák.
11:33
Kepka vybojoval nájezd pro domácí celek. Nájezdu se ujal Antonín Pražák, který bohužel trefuje tyčku a neproměňuje nájezd.
10:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:3).
10:59
Kroupa si připisuje druhý gól, tentokrát střelou od střídačky domácích.
09:50
Šantora v další šanci, Futschik si připisuje další zákrok.
09:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #95 Filip Krigovský (0:2).
09:37
A Jaroměř zvyšuje, tentokrát se prosadil Kroupa střelou od mantinelu nad nohu Linharta.
09:15
Jaroměř opět v akci, Hofman netrefuje branku ze vzdálenosti zhruba jednoho metru.
08:41
Jaroměř v šanci, zblokováno za mantinel.
07:20
Hanzl skvělou žabkou našel volného Vojáčka před brankou, bohužel ten střílí vysoce nad.
04:20
Šantora prokličkoval mezi dvěma hráči, bohužel netrefuje zařízení.
02:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (0:1).
02:41
A máme tu první gól Jaroměře. Výborný natáhnul na půli a prostřelil vše co mu stálo v cestě.
01:40
Jaroměř v šanci, Hofman míjí svatyni Linharta.
01:04
Kapitán hostí na zemi, vypadá to na lehký koňar. Po rozehrátí se hraje za brankou hostí.
00:50
Další šance domácích, Kepka o kousek netrefil branku hostí.
00:20
Domácí celek v první akci, Pivoňka střílí do bloku.
00:01
Úvodní buly pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Daniel Kroupa, Filip Krigovský, Milan Sucharda, Tomáš Hejzlar, Michal Janeček
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Lukáš Kepka, Marek Hluchý, Ondřej Šantora, Ondřej Vomela, Adam Pivoňka
00:00
Krásný sobotní podvečer všem příznivcům florbalu. Dnes náš čeká čtvrté kolo Národní ligy skupiny západ, v němž se střetnout domácí celek Sokol Rudná a TJ Sokol Jaroměř. Dnes je menší změna v zapisování on-linu - tímto zdravíme našeho pravidelného komentátora Lukáše Berana. Jeho náhradou budou v dnešním utkání Jan Křemen a Kryštof Kříž. Doufáme ve vyrovnanou bitvu obou celků, zůstaňte s námi a nechte se překvapit!