7:5
- : -
FBC Hranice

TJ Slovan Havířov - FBC Hranice 17:8
9. Tomáš Hodulík, 9. Martin Stibor, 10. Kryštof Fusek, 12. Kryštof Fusek, 14. Kryštof Fusek, 19. Michal Kozelský, 25. Martin Stibor, 35. Adam Choma, 39. Kryštof Fusek, 40. Patrik Charvát, 41. Patrik Charvát, 42. Martin Stibor, 45. Petr Řezáč, 48. Jan Brija, 54. Matěj Sedláček, 55. Kryštof Fusek, 59. Patrik Charvát - 20. Lubomír Kratochvíl, 24. Jan Kolajta, 28. Jan Kolajta, 44. Tomáš Václavík, 49. Lubomír Kratochvíl, 56. René Mikel, 59. Lubomír Kratochvíl, 60. Jan Kolajta; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Ivo Sikora 11, Lukáš Vernarský 5 - Jakub Kosar 8, Jakub Maňas 16; po třetinách: 6:1, 4:2, 7:5;
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér):
Po několika letech jsme si zvedli týmové i individuální sebevědomí, v obraně mezery a chyby, jelikož soupeř svou hru hodně otevřel, tak jsme byli hladoví a do obrany navrát pak nebyl ideální  Musíme na to myslet v těžkých zápasech. Stále opakuji, že to chce čas, ale pomalu jdeme nahoru. Díky klukum a soupeři za zápas.
Komentář hostů Kolajta Jan (Vedoucí):
Dnes pro nás krutá lekce a vystřízlivění po minulém týdnu. Katastrofální první třetina, od které se odvíjel i zbytek utkání. Soupeř byl o parník lepší florbalově a bohužel my jsme na to neodpověděli alespoň bojovností. Musíme se z toho do dalších kol poučit a být lepší. Gratulace soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
59:59
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #46 Jiří Vraj (17:8).
59:22
Oba týmy stále nepolevují i v posledních sekundách
58:46
Slovan se snaží o další góly
58:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #64 Kryštof Fusek (17:7).
58:07
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #88 Tomáš Václavík (16:7).
58:07
Hranice i přes vélký rozdíl v skóré nepolevují a stále tlačí na Slovan
56:08
Hranice začínají hrát tvrdě
55:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (16:6).
55:28
Hranice využily ve svůj prospěch přesilovou hhru
54:43
Vyloučen hráč #77 Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
54:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek bez asistence (16:5).
53:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #86 Matěj Sedláček, asistoval #65 Martin Stibor (15:5).
48:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #35 Tomáš Kubica (14:5).
48:24
Vernarský dobrým zákrokem podržel svůj tým
48:04
Mikel René nevyužil šanci na gól
47:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija bez asistence (14:4).
44:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Petr Řezáč, asistoval #66 Jan Brija (13:4).
43:53
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Lukáš Vernarský družstva TJ Slovan Havířov
43:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (12:4).
41:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Martin Stibor, asistoval #86 Matěj Sedláček (12:3).
39:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #90 Quang Mink Nguyen (10:3).
38:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek z trestného střílení (9:3).
34:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Adam Choma, asistoval #65 Martin Stibor (8:3).
31:54
Vyloučen hráč #99 Jakub Bitter družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:02
Slovan je v plném počtu
30:05
Siroka svým zákrokem podržel Slovan
29:02
Vyloučen hráč #19 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
28:29
Hranice měli nyní několik šancí na vstřelení gólu
27:56
Hranice si udržují míček
27:16
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #29 Jaromír Chodil (7:3).
27:15
25:40
I přestože Slovan je v oslabení, tak vyvíjí nátlak na Hranice a vyvíjí šance na góly
25:07
Vyloučen hráč #59 Boleslav Moudrý družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:20
24:20
Martin Stibor se dostal k dorážce a v zakončení neminul
23:15
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (6:2).