2:2
2:1
0:1

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbalová akademie MB 5:6p
14. Marek Weinelt, 31. Vojtěch Bureš, 39. Aleš Bednář, 43. Marek Weinelt, 52. Marek Weinelt - 1. Zdeněk Vyhnánek, 7. Michal Stehlík, 31. Michal Stehlík, 35. Tomáš Malý, 41. Vojtěch Hrůza, 65. Tomáš Malý; rozhodčí: Radek Hrdlička - Ondřej Jiránek; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 83; zásahy brankářů: Jan Beneš 14 - Radovan Kopuletý 13; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér):
Co k tomu dodat. Boleslav vyloupila Orlovnu již po druhé, i když nyní jen z části. Frustrace ze soupeřova neustálého držení míčku a neproměňování ložených šancí nás stály bodový zisk. Alespoň bylo k vidění prodloužení 3 na 3. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
Komentář hostů Macků Michal (Vedoucí):
Na povrch netřeba se vymlouvat. Hráli jsme svoji hru a zápas dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
64:59
64:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:6).
64:35
Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
57:58
Už jde do tuhého a hra na hrišti začíná být více agresivnější.
54:53
Vyloučen hráč #2 Tomáš Balcar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky.
51:37
Cejnar středem nahrává na Weinelta, který trefuje prázdnou.
51:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (5:5).
49:21
Vyloučen hráč #9 Jakub Divišek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
44:54
Zatím to vypadá, jak kdyby Rtyně neměla přesilovku.
43:58
Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
42:24
Bureš crossem nahrává na Weinelta, který jen tak tak ze záklonu trefuje.
42:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:5).
40:57
Boleslav opět využila přesilovku a zvyšuje svoje vedení.
40:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:18
Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
38:34
Labík pefektně našel Bednáře a ten střílí gól. Gratulka Álo.
38:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #31 Aleš Bednář, asistoval #15 Matěj Labík (3:4).
34:36
Rtyně podlehla boleslavské přesilovce.
34:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #29 Petr Machač (2:4).
34:12
Vyloučen hráč #17 David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
30:58
Rychlá odezva od Boleslavy, gól pádá téměř z buly.
30:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #9 Vojtěch Hrůza (2:3).
30:52
Cejnar nahrává před bránu a Bureš doráží do brány.
30:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #68 David Cejnar (2:2).
24:57
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #9 Vojtěch Hrůza.
24:56
Cejnar ve snaze zabránit gólové šanci zasahuje florbalku soupeře a je nařízeno trestné střílení.
23:19
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
22:23
Druhá třetina začala více vyrovnaně, než první.
13:18
Bureš našel před brankou soupeře volného Weinelta, a ten snižuje skóre na 1:2.
13:17
09:35
Krásná akce Kuřete a Balcara, bohužel nekončí gólem.
06:47
Zmatek před rtyňskou bránou končí gólem, který trefil Stehlík perfektním backhandem.
06:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #14 Albert Vocel (0:2).
04:45
Po gólu co Rtyně dostala, začala být více aktivnější až z toho padla dvojka pro hráče Rtyně.
04:08
Vyloučen hráč #29 Miroslav Kuře družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
00:59
Na začátek už tady máme ukázku rychlého gólu, kdy Machač krásně našel Vyhnánka, který zakončuje šíbou do levého růžku.
00:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #29 Petr Machač (0:1).
00:03
Úvodní buly pro Rtyni.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Ondřej Jiránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Petr Machač, Zdeněk Vyhnánek, Tomáš Malý, Michal Macků, Vojtěch Starý
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Vojtěch Bureš, David Cejnar, Marek Weinelt, Rostislav Verner, Jakub Téra