5:1
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - Sklo Bohemia Světlá n/S 12:8
1. Martin Fuňk, 8. Kryštof Maňour, 9. Tomáš Šikl, 11. Karel Kuta, 13. Kryštof Maňour, 16. Jakub Prášek, 18. Kryštof Maňour, 46. Martin Fuňk, 57. Kryštof Maňour, 58. Tomáš Šikl, 60. Adam Vařejčko, 60. Martin Fuňk - 6. Luboš Brzoň, 8. Luboš Brzoň, 10. Michal Blaho, 12. Andrej Čapek, 19. Ondřej Holoubek, 24. Martin Pavelka, 28. Luboš Brzoň, 56. Martin Pavelka; rozhodčí: Jiří Němec - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 20 - Tomáš Černohlávek 36; po třetinách: 7:5, 0:2, 5:1;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
Domácí šli do zápasu s cílem napravit si reputaci a trhnout první výhru na domácím hřišti. Oba týmy předvedly napínavou podívanou, která skončila třemi body pro domácí. Děkujeme výborné divácké kulise za elektrizující atmosféru.
Komentář hostů Pavelka Martin (Trenér):
První třetina blaznivá plná gólů, hrůza děs. Lepší obrana přinesla ovoce v podobě vítězství druhé třetiny. Klasicky rozhodla naše největší slabina-závěr zápasu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 16:4
60:00
59:52
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (12:8).
59:11
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #74 Kryštof Maňour (11:8).
57:50
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #88 Jakub Hledík (10:8).
56:14
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (9:8).
55:20
Zápas je zase vyrovnaný a napětí stoupá rychleji, než kdy dřív
55:09
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (8:8).
51:05
Oslabení se Světlé teď moc nehodí, dobré znamení pro ně je, že Skuteč zatím přesilovky nevyužila
50:31
Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:30
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #72 Jakub Prášek (8:7).
40:15
Score je stejné a začínáme poslední třetinu zápasu. Toto bude napjatých 20 minut
37:50
Byli jsme svědky neznaného golu, který by Světlou dostal do vedení. Bohužel byl střelen vysokou hokejkou
30:03
Uvidíme, jestli Skuteč umí využít přesilové hry tak dobře, jako Světlá
29:36
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost.
27:18
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #46 Daniel Vodička (7:7).
27:17
Přesilovky jsou silná stránka Světlé, na tohle očividně trénovali a dorovnávají score
26:50
Vyloučen hráč #79 Martin Fuňk družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
25:20
Skuteč nechce přijít o vedení a střílí z každé pozice
23:43
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #9 Ondřej Holoubek (7:6).
23:42
Světlá si Fuňkovo sekání nenechala líbit a přesilovku využila. Jsou zase o krok blíž k remíze
22:55
20:01
Druhá část nám začala výrazně pomaleji, ale tempo se pravidelně zrychluje se stoupajícím adrenalinem
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:13
20:00
18:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (7:5).
18:39
Holoubek posílá skvěle mířenou střelu Moravcovi k pravé tyči
17:17
Skuteč se rozhodla ukázat převahu a nyní vede už o 3 goly
17:07
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #9 Marek Hromádko (7:4).
15:42
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Jakub Prášek, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (6:4).
14:55
Elegantní dlouhé a přesné výhozy Moravce posílají Skuteč do breaků
14:03
Že by tuto minutu nepadl ani jeden gol? To by byla jedinečná událost
12:40
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #19 Ondřej Krejčí (5:4).
11:57
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (4:4).
10:37
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #74 Kryštof Maňour (4:3).
09:32
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #2 Michal Blaho, asistoval #11 Milan Tvrdík (3:3).
08:58
Zápas je tak živý, že zapisovatel nestíhá komentovat. Nicméně co můžu říct je, že ani jeden tým tomu druhém nenechá vedení ani 2 minuty v kuse
08:21
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #72 Jakub Prášek (3:2).
07:58
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #3 Martin Vojta (2:2).
07:45
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň bez asistence (1:2).