2:4
2:5
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FBC Liberec B 4:14
30. Jindřich Smejkal, 32. Filip Pletka, 49. Trong Martin Lexuan, 58. David Vokál - 6. Petr Jahn, 10. Jakub Pecháček, 12. Filip Kučera, 12. Jakub Pecháček, 16. Ondřej Bím, 23. Jan Šoltys, 31. Filip Kučera, 36. Martin Blecha, 40. Filip Kučera, 49. Marek Žagan, 54. Bohuslav Ferdan, 55. Petr Jahn, 55. Filip Kučera, 60. Filip Kapitán; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:2 + Filip Radostný 4; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Aleš Moc 13, Lukáš Mareš 32 - Petr Chlad 35; po třetinách: 0:5, 2:4, 2:5;
Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí):
Většinu zápasu jsme se nedokázali vypořádat s agresivním napadáním soupeře a bohužel jsme to dnes dělali těžké i našim brankářům, kdy jsme neblokovali pohotové střely. Gratulujeme Liberci k zasloužené výhře.
Komentář hostů Svoboda Miroslav (Vedoucí):
I když tomu výsledek nemusí nasvědčovat, tak dnes hodně těžké utkání. Soupeř hrál nepříjemně a tvrdě. Nedali nám nic zadarmo a chceme jim poděkovat za dobrý zápas. Byli jsme trpělivý na míčku a důrazní v zakončení. Výkon na který potřebujeme příště opět navázat.
60:00
Střely ve 3. části: 12:19
60:00
59:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #68 Ondřej Bím (4:14).
58:29
Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
57:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #87 David Vokál, asistoval #88 Tomáš Kukal (4:13).
54:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #12 Sebastián Galbavý (3:13).
54:51
Liberec se rozjíždí..
54:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #5 Filip Kapitán (3:12).
54:18
Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
53:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:11).
53:29
Liberec je v plném počtu
53:00
Klepal si krásněšel na bránu Liberce
51:51
Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hra rukou.
51:51
a máme tu zajímavou situaci a to hru 4 na 4
51:32
Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
48:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Martin Lexuan, asistoval #48 Jan Janeček (3:10).
48:22
Kolín rychle vrací gol a Lexuan vymetá pavučiny v hornim rohu
48:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #93 Filip Kučera (2:10).
42:43
Klepal dal střelu až z toho sám zkončil na zemi, a po pár vteřinách mu protihráč usekl florbalku :(
39:50
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:9).
39:12
ani Liberci se nepovedla standartka
37:42
Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #69 Filip Radostný (2:8).
35:00
Liberecký golman se nebojí odstoupit dál od brány
31:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #91 Trong Martin Lexuan (2:7).
31:44
Lexuan břevno a pak jsem to bohužel moc dobře neviděla
30:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (1:7).
29:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #48 Jan Janeček (1:6).
29:49
Liberecký golman chytil spostu střel ale bohužel to všechno sam nestihl
28:25
situace je velmi napínavá sama o sobě ale tribuna to dává na úplně jiný level
26:26
Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2+2 minuty za hrubost.
24:54
Humpolák ztrácí nervy po tom co mu po krátké době vzali dvakrát míček zrovna když si hezky šel na bránu Liberce
22:11
vítáme Lukáše Mareše v bráně
22:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys bez asistence (0:6).
16:29
Vyloučen hráč #93 Filip Kučera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
16:20
Hompolák přestřelil bránu a poté se trefuje do ramene Libereckého golmana
15:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #69 Filip Radostný (0:5).
13:05
tak to bylo od Liberce o centimetry, míček doslova proletěl mezi golmanem Kolína a jejich bránou
11:55
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #3 Vojtěch Janeček (0:4).
11:49
11:48
Lexuan si nepohlídal komu nahrává byl z toho skoro gol
10:45
Chlad krásný zákrok
09:55
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #51 Lukáš Čihák (0:2).
09:30
vítáme tu na tribuně krásných 53 diváku
06:25
Kolín neúspěšná standartka, která končí za mantinelem
05:30
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #24 Martin Blecha (0:1).
05:29
Liberec po čtyřech pokusech střílí první gol
02:12
hned ze začátku můžeme vidět velmi rychlou a akční hru, tak uvidíme jak dlouho to tak i zůstane
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Lukáš Kořínek, Filip Kučera, Bohuslav Ferdan, Marek Žagan
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Aleš Moc; hráči v poli: Václav Klepal, Marek Reithar, Trong Martin Lexuan, Filip Pletka, Jan Janeček