1:2
2:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FLORBAL LITOMYŠL 5:9
9. Tomáš Langer, 14. Štěpán Kapoun, 28. Petr Minář, 45. Petr Minář, 56. Tadeáš Vaněk - 5. Marek Macek, 15. Tomáš Dryml, 16. Tomáš Boštík, 19. Štěpán Švec, 20. Ondřej Ryšavý, 33. Patrik Petr, 38. Tomáš Boštík, 44. Štěpán Švec, 53. Patrik Petr; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 6:4; využití: 2:3; diváků: 93; zásahy brankářů: David Richter 25 - Tomáš Hájek 19; po třetinách: 2:5, 1:2, 2:2;
Komentář domácích John Petr (Vedoucí):
Utkání bylo vášnivé plné dobrých akcí. Hra se přelévala nahoru dolů. Některá rozhodnutí rozhodčích byly velmi sporné až jednostranné.
Komentář hostů Klejch Martin (Asistent trenéra):
Až na krátký výpadek na začátku druhé třetiny a pár drobných chyb, drželi naši hráči po celý zápas výborné tempo. Jsme rádi, že se nám hned na začátku podařilo odčarovat kouzlo domácího brankáře. Díky rozhodčím, divákům a soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:53
Poslední šance ze strany Orlicka.
59:09
Renza a Mackem na míčku, Litomyšlské před brankou nenachází.
57:21
Diváci chtějí vidět gól, na tribuně je 93 diváků!
56:57
Litomyšl téměř minutu na polovině Orlicka.
56:07
Obránci OTéčka servírují dopředu krásné nahrávky, většina z nich zůstává neproměněna.
55:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #14 David Čížek (5:9).
55:00
Zbývá pět minut do konce zápasu.
53:42
Machatý prochází přes dva hráče.
52:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #51 Michal Háp (4:9).
52:17
Kulhavý nachází neobsazeného Petra a Litomyšl odskakuje o 5 gólů.
51:58
Oba týmy do zápasu dávají maximum.
48:25
Vyloučen hráč #14 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
48:25
Jurco-Machatý-Langer standardku z předbrankového prostoru neproměňují.
47:58
Zlesák zatlačil Nonna do kouta a překazil tak možné přečíslení.
46:49
V bráně Orlicka dnes sedí bůh.
44:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #28 Patrik Jurco (4:8).
44:50
Orlicko nyní více drží míček
43:36
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (3:8).
43:02
Lamplot prověřil Richtera střelou přes půl hřiště.
42:20
Z chumlu v předbrankovém prostoru míček vyváží Martinásek.
41:15
Vyloučen hráč #14 David Čížek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:11
40:00
39:42
Odkrytá brána Orlicka, Patrik Petr má o čem přemýšlet.
39:14
Míček lítá kolem branek, dokonce se proletěl až ke stropu. Rozehra Litomyšle.
37:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #96 Tomáš Novák (3:7).
35:57
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
35:56
Na druhé straně slyšíme pořádnou sekeru a domácí jsou do oslabení.
34:45
Stolín samotatný únik, pokládá golmana, výsledkem je zvonící tyčka.
32:49
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (3:6).
32:17
Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hra rukou.
31:04
Vyloučen hráč #29 Tadeáš Vaněk družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
29:36
Takto rychlý florbal SH Skalka dlouho neviděla.
27:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #21 Štěpán Kapoun (3:5).
27:21
Kapoun opět zkouší, Minář tečuje a OT využívá přesilové hry.
27:05
Přesilová hra Orlicka. Kapoun posílá na Hájka jedovatou střelu.
26:07
Vyloučen hráč #12 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
25:15
Patrik Petr probíhá brankovšitěm, domácí mají rozehru.
23:54
Martinásek v šanci, Hájek vašak hájí své pole působnosti.
22:57
Crossové nahrávky dnes vládnou na obou stranách a diváci tak mohou vidět hezké kombinace.
21:22
Tomáš Nykl jde sám do úniku, bránu však míjí.
19:05
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #21 Marek Macek (2:5).
19:05
Chybu v obraně Orlicka využívá Litomyšl.
18:29
18:10
Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hra na zemi.
18:10
Boštík M. prochází téměř přes celé hřiště, kde naráží na Richtera. Ten nedá nic zadarmo.
15:50
15:50
Nepokrytý Boštík T. nekompromisně zakončuje.
14:02
Vlastní branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml (2:2).
13:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #77 Tomáš Dryml (2:1).
13:21
Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
13:10
Litomyšl přijde o dalšího hráče, Orlicko zkouší jít 6 na 4
13:04
Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
11:49
Vaněk čistě vybojoval míček, nahrává na Holuba, ten přestřeluje ...
10:59
Richter nyní neskutečným zákrokem podržel svůj tým.
10:21
Hráči z Orlicka se zkouší dostat v oslabení ke střele.
09:24
Vyloučen hráč #23 Petr Stolín družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování.
08:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #28 Patrik Jurco (1:1).
08:23
Minář nachází na ose Jurca, ten přenáší na Langere, který neminul a je vyrovnáno.
07:16
Kapoun a Dryml zastavili tuto šanci.
07:15
Litomyšl jde do přečíslení 3:2
05:51
Dryml vyslal míček z obrany na Mináře, tomu se nepodařilo zakončit.
04:18
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (0:1).
04:18
Macek vymetl pavučinku v levém horním rohu a posílá Litomyšl do vedení. Richter bez šance.
01:25
První střela z čepele Litomyšle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Jan Kulhavý, Marek Lamplot, Patrik Petr, Štěpán Švec, Michal Háp
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Štěpán Kapoun, Petr Minář, Patrik Jurco, Tomáš Langer