3:3
2:3
- : -

FBŠ Všestary - Floorball Club FALCON 7:8
18. Pavel Hellmann, 19. Miloš Macháček, 23. Roman Dostál, 26. Roman Dostál, 37. Daniel Moravec, 51. Roman Dostál, 52. Pavel Hellmann - 10. Ondřej Bouma, 17. Hynek Uvíra, 29. David Sgall, 33. Jakub Škrdla, 38. Hynek Uvíra, 45. Ondřej Bouma, 46. Patrik Koníček, 57. Jakub Škrdla; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 8 + Roman Dostál OS:8 + Vojtěch Řádek OS; využití: 3:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Václav Kyslík 26 - Michal Novák 27; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:3;
Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér):
Co k tomu říct? Z naší strany to nebyl uplně dobrý florbal. Nadruhou stranu jsme do toho dali maxium a celou dobu jsme se drželi na dosah třech bodů. Musíme se od světlích momentů zápasu odrazit. To znamená držet se kvalitních přesilovek a rychlých přesunů do utočné třetiny. Dnes budeme zapíjet žal v Rosnicích, jste všichni zváni. Děkuji supeři, divákům a pořadatelům.
Komentář hostů Ších Jakub (Trenér):
Kdybychom měli klid na florbalkách, tak mohlo být hotovo už po první třetině. Bohužel jsme se přizpůsobili a hrál se florbal nahoru dolu, takže to bylo drama až do úplného konce. Naštěstí jsme se poučili z minulého týdne a tentokrát už jsme si vítězství nenechali vzít v posledních vteřinách. Slavíme první body v sezóně!
60:00
Střely ve 3. části: 14:10
60:00
59:59
Trošku MMA vložka na konec a emoce triskají vzduchem. Falcon si odváží tři body a může slavit.
59:56
Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
59:56
Vyloučen hráč #29 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary - osobní trest.
59:56
Vyloučen hráč #29 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
59:56
Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
59:56
Vyloučen hráč #29 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
59:53
Timeout Floorball Club FALCON
59:53
Vyloučen hráč #68 Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
58:51
Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
58:19
Moravec těsně nad
57:49
Hra plyne ze strany na stranu
56:01
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #68 Patrik Koníček (7:8).
56:01
Škrdla vymetl neskutečný vikejř a navrací tak ztracené vedení Falconu. Tady neměl Kyslík sebemenší šanci zasáhnout.
54:02
Monster save by Novák! Novák vychytal kombinaci Hellmana s Macháčkem až do kuchyně a drží stále vyrovnaný stav. Moc hezký moment pro hostujícího strážce svatyně.
53:52
Novák vystavil stopku střele z hole Škrdly, Všestary ale opět ztratili balonek.
53:23
Falcon ale opět tvoří hru na svých hokejkách a chtějí zvrátit utkání na svoji stranu.
51:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (7:7).
51:25
Hellmann zaparkoval na brankovišti, kde ho našel Štěpa Novák. Sniper s číslem 7 se nemýlí a Řádkovo dvojité vyloučení je potrestáno.
50:53
Kubec granátem do masky Nováka.
50:09
Timeout FBŠ Všestary
50:09
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #6 Jan Kubec (6:7).
50:09
Čepice létají na palubovku, hala bouří! Dostál z jeho oblíbeného flíčku završuje hattrick a snižuje na rozdíl pouhého gólu.
49:02
Domácí mají čtyři minuty přesilovou hru, tak uvidíme jak s ní naloží.
48:18
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
48:18
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za zvedání florbalky.
48:18
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON - osobní trest.
48:04
Falcon drží zkušeně balonek na svých hokejkách v bezpečné vzdálenosti od Nováka.
46:38
Freiberg vyslal poskakující balonek, který nadělal Novákovi lehké problémy, ale i s tímto pokusem si nakonec poradil.
46:17
Navrátil za pomoci svých spoluhráčů odkulhává na střídačku. Vysloužil si potlesk celé haly. Doufáme, že hostující štírek bude v pořádku!
46:04
Všestary jsou nedůrazní v obraně a nabízejí Falconu gólové příležitosti.
45:23
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:7).
45:23
Koníček ze dvou metrů nad rameno Kyslíka a hostující celek odskakuje na rozdíl dvou branek,
44:06
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (5:6).
44:06
Nedáš dostaneš. Freiberg nastřelil tyč, na druhé straně po ztrátě balonku se dostali do přečíslení 2 na 0 Bouma s Horákem a prvně jmenovaný otáčí vývoj utkání pro borce v bílomodrém.
43:12
43:12
Pouze pět vteřin trvala početní výhoda hostí, Řádek srovnává počet hráčů na hřišti. Otevírá se nám tak více prostoru, budeme hrát 4 na 4.
43:07
Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra rukou.
42:31
Svoboda natříkrát bušil do skákajícího balonku v těsné blízkosti Nováka, ale ani jednou netrefil. V následné skrumáži došlo ke hře rukou a je odložené vyloučení domácích.
42:03
Lankaš do rukou Nováka.
41:43
Škrdla poslal kulatý nesmysl do Předměřických skyboxů.
40:45
Věž v domácí obraně Novák zastavil rodící se akci, poté ještě předvedl humornou scénku, kdy si odkopl balonek a okomentoval to slovy jeeee. Na balonku nicméně hostující celek.
40:13
Dostál metr nahoru a metr vedle a odmítl prozatím hattrick. Hosté v plném počtu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:12
40:00
39:59
Kubec těsně se sirénou vystřelil nebezpečně backhandem, jeho střela letí ale těsně mimo!
39:24
Koníček dostál svého příjmení a naskočil na Kubce jak na koníčka, Všestary pokračují v tlaku.
38:20
Vyloučen hráč #44 Ondřej Bouma družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
38:20
Bouma nedovoleně zastavil unikajícího Macháčka, přesilová hra pro Všestary.
38:03
Kyslík nepředvedl úplně povedený zákrok a zavařil tak svým obráncům, více z toho ale nebylo.
37:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:5).
37:28
Vedení Všestar ale netrvá dlouho, Uvíra procedil balonek přes obránce i gólmana Kyslíka a zase máme srovnáno.
36:40
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #74 Miloš Macháček (5:4).
36:40
Macháček poslal vysoký balonek za obranu hostí, kde stál dobře postavený Daniel Moravec, který z otočky prostřeluje Nováka a vrací domácím vedení.
35:29
Kubec vyslal skvělou střelu, Novák pouze vyráží před sebe, ale Svoboda se k dorážce neprobojoval.
35:01
Navrátil obětavě zblokoval střelu Dostála.
34:09
Nejedlý vytloukl Dostálův blok.
33:44
Škrdla střílí přes domácího beka, Kyslík kryje. Hra je nyní nahoru dolů.
32:59
Hellmann z otočky do Nováka.
32:19
32:19
Stejný obrazec jako u předchozí branky, jen s tím rozdílem, že na jeho konci stál dobře zakončující Škrdla a v Předměřicích
začínáme zase od nuly.
31:53
Freiberg ale výborně podržel balonek v rohu soupeře a pošetřil cenné vteřinky.
31:23
Vyloučen hráč #3 Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
31:23
Moravec si půjde odpočinout a Falcon má další příležitost vyrovnat utkání.
30:18
Na hřišti se nám začíná přiostřovat a hra nabírá velmi dobré tempo
29:45
Kyslík vyráží tvrdou ránu maskou.
28:29
Falcon opět tlačí Uvíra z metru do dobře se přesouvajícího se Kyslíka. Následně Horák backhandem nad.
28:05
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:3).
28:05
Což se také stává! Sgall dostal výbornou nahrávku a z pokleku jako kolega Dostál snižuje na rozdíl jedné branky.
27:14
Vyloučen hráč #30 David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
27:14
Aktivita se hostujícímu celku vyplácí a dostávájí příležitost snížit po faulu Píšeho.
26:49
Falcon ale přidává na obrátkách a tlačí domácí.
25:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #60 Jan Lankaš (4:2).
25:28
Výbornou práci odvedl v útočném pásmu Lankaš, který nejdříve vybojoval a poté nahodil balonek před Nováka, kde stál dobře postavený Dostál a svým druhým gólem v utkání zvyšuje na 4:2
25:09
Souboj dvou hráčů s číslem 30 vyšel lépe pro domácího Píšeho, rozehra pro Všestary z rohu.
24:41
Řádek z první těsně mimo.
24:09
Na druhé straně se šikovně prosmýkl Nejedlý a posouval na svého kolegu z útoku, ten byl ale dobře pokryt.
23:19
Kubec se prosmýkl středem hřiště jako kocourek, gólovou radost mu ale zkazil dobrým zákrokem Novák.
22:18
22:18
Tohle jo Bobe!!! Dostál dostal nabito a pověstným granátem z kleku otáčí vývoj utkání ve prospěch domácích.
21:23
Novák na Hellmana, toho vychytal výborným zákrokem Novák
20:35
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
20:35
Vaňkát se rovnou ze trestné lavice hnal do přečíslení s Macháčkem, druhě jmenovaný byl nedovoleně zastaven a uvidíme i početní výhodu na domácí straně.
20:08
Buly pro domácí, ovšem Falcon na balonku. Vteřinky z přesilové hry ale utíkají rychle.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
19:59
Domácí ale zatím zvládají oslabení na jedničku, šikovně teď podrželi míček za hostující brankou a první pasáž hry nám končí.
19:26
Aktivní Macháček v objetí se soupeřem, oba to přešli s úsměvem, Všestary na balonku.
18:49
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček bez asistence (2:2).
18:49
Tak takhle ano! Macháček pláchl po křídle do samostatného úniku a po kličce do backhandu srovnává utkání v oslabení!
18:28
Vyloučen hráč #64 Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
18:28
Po odloženém vyloučení získavají hosté početní výhodu
17:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #17 Jan Freiberg (1:2).
17:34
Všestary ale rychle odpovídají! Freiberg našel krásnou nahrávkou Hellmanna, který se z bezprostřední blízkosti nemýlí!
16:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #30 David Sgall (0:2).
16:44
Ovšem teď už se to hostujícímu celku daří, kteří zdařilou akcí využívají okna v obraně domácích a Uvíra zvyšuje na 0:2.
16:20
Bulvas nepříjemně nahazoval do brankoviště, domácí tým ale i tuto situaci zvládá.
15:18
Škrdla nasadil střelou Píšemu housličky, Kyslík si se situací poradil.
14:01
Domácí Novák hodil balonek Freibergovi jak psovi kostičku, kapitán Všestar si s tím ovšem bravurně poradil a založil útok, na jehož konci Svoboda netrefuje balonek. Falcon opět na balonku.
13:16
Falcon sice vsítil druhou branku, ale před ní byl pískaný faul, tudíž se skóre prozatím nemění.
12:30
Nejedlý protáhl Kyslíka.
10:41
Probudit domácí mohl Stuchlík, ale ve 100% šanci netrefuje balonek před odkrytou brankou.
10:25
Všestary působí lehce zakřiknutým a unaveným dojmem, hostující celek tvoří hru.
09:33
Kyslík chytá povedenou střelu od mantinelu a rychle přilehává balonek, tak aby nedošlo k dorážce.
09:00
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #48 Jakub Škrdla (0:1).
09:00
Hostující celek je poslední minuty aktivnější a vyplácí se jim to. Bouma nastřeluje balonek, který končí za zády Kyslíka a skóre dnešního utkání je tedy otevřeno!
08:14
Základ filmu Přes Prsty 2 položen, Píše sekl Nováka přes ruce, ale vše je v pořádku a pokračujeme dále.
07:40
Freiberg nezpracoval skákavý balonek, na rozehrávce Falcon.
06:29
Pasáž nepřesností na obou stranách.
05:31
Falcon na balonku v obranném pásmu Všestar, ale zatím se k vážnější střele nedostávají.
04:33
Na druhé straně kryje nebezpečou dorážku rychlý Kyslík, který se stihl rychle přemístit ke své levé tyči.
04:01
Kubec vytetoval míček na lýtko Uvíra
03:38
Jakub Moravec ze středu hřiště do kalhot Nováka.
03:19
Hra je nyní přerušena pro uvolněný volejbalový poklop, za chvíli budem pokračovat!
03:00
Navrátivší Řádek prověřil Kyslíka, ten reflexivně vyráží levou rukou.
02:27
Falcon v plném počtu.
02:25
Rozehrávka pro hosty po drobném faulu na Koníčka.
01:45
Novák fantasticky vychytal Nováka. Zdá se, že tento souboj dnes nevidíme naposledy.
01:12
Střílenou nahrávku tečoval Novák, jmenovec v dresu Falcon kryje.
00:27
00:27
Hned v začátku utkání je hřiště plné emocí a první přesilová hra pro domácí.
00:11
Macháček hned v úvodu předvedl velmi dobrý sprint, po drobném faulu balonek pro domácí
00:01
Úvodní buly pro domácí celek
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: hráči v poli: Miloš Beer, Jiří Navrátil, David Sgall, Vojtěch Řádek, Patrik Koníček
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Václav Kyslík; hráči v poli: Jan Freiberg, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček
00:00
Dobrý deštivý den z Předměřic! Vítám Vás u prvního říjnového zápasu mezi domácími Všestary a hostujícím Falcon. Oba týmy se pilně rozcvičují a uvidíme tak co nám dnešní zápas přinese.
00:00
Preview k zápasu:
Domácí celek vstupuje do dnešního s bilancí jedné výhry a jedné prohry. V kanadském bodování je v čele týmu duo Macháček a Hellmann, kteří oba shodně posbírali sedm kanadských bodů. V dnešním zápase se představí odchovanec klubu Mikuláš Ryba, který má vyřízené střídavé starty z FBC Hradec Králové.

Hostující celek přijel k dnešnímu zápasu s bilnací tří proher a budou chtít napravit nepovedený vstup do sezóny a odvézt si první body. V čele kanadského bodování nalezneme rovnou trojlístek hráčů, kteří mají shodně čtyři body - Sgall, Koníček a Řádek.