2:0
1:2
- : -

FbK TJ Svitavy - FBC Mohelnice 5:4
7. Ondřej Husák, 20. Ondřej Pakosta, 37. Vladislav Richter, 40. Ondřej Mach, 57. Ondřej Mach - 10. Adam Navrátil, 15. Tomáš Šalda, 60. Tomáš Pudil, 60. Michal Dohnal; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 108; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 25 - Jan Hampl 18; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:2;
Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí):
Mohelnice je jedním z papírově nejsilnějších týmů v lize. Nám se podařilo navázat na včerejší trénink, který byl stoprocentním zlepšením oproti tréninku z minulého týdne a zápasu v Litomyšli. Dařilo se nám rozehrávat v pohybu a tvořili jsme si hezké šance. Na druhou stranu jsme takové šance nabídli i soupeři. Rozhodla produktivita v zakončení. Bohužel jsme zápas zbytečně zdramatizovali, kdy jsme s tříbrankovým vedením nabídli soupeři srovnání zápasu. Děkujeme rozhodčím, skvělým fanouškům Svitav i Mohelnice za atmosféru a hostům přeji šťastnou cestu domů. #nestrečuj
Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér):
No, kde začít. Přijeli jsme v hodně osekané sestavě a ovlivnilo to náš výkon více než jsem čekal. Dvě třetiny nemastný, neslaný výkon. Hráči neplní co mají. Někdy mi přijde, že mluvím do větru. Pomalé návraty do obrany, nedůslednost v osobních soubojích. Ve třetí třetině si troufnu trvdit, že jsme byli jasně lepší a soupeře mačkali. Naše neschopnost v zakončení spojená s výborným výkonem Skáci však už znamenala vítezství domácích. Díky soupeři, divákům i rozhodčím. Do Svitav se budu vždycky rád vracet.
60:00
Střely ve 3. části: 13:15
60:00
59:44
Hraje se pět na pět.
59:43
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #87 Jiří Šula (5:4).
59:09
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #55 Petr Graclík (5:3).
59:09
Pokračuje přesilová hra hostů po využití početní výhody.
59:00
Začala poslední minuta třetí třetiny.
58:52
Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
57:27
Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou.
57:27
Hosté hrají přesilovou hru.
57:25
Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
57:25
Vyloučen hráč #48 Jiří Skácelík družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
56:50
Mach navyšuje náskok a fanoušci šílí.
56:44
Timeout FBC Mohelnice
56:44
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach z trestného střílení (5:2).
50:55
Hráči pod tlakem fanoušků začínají být zákeřní v soubojích jeden na jednoho. Hra je často přerušována.
49:34
Navrátil chtěl rychlou přihrávkou překvapit Skácelíka, ale překvapil i spoluhráče, který přihrávku v zaskočení promáchl.
48:09
Připravená rozehrávka domácích na signál končí v bloku.
47:55
Souboje přiostřují.
47:09
Dnešní utkání není jenom soubojem na hřišti, ale také ve fandění. Fanoušci obou týmů tvoří skvělou atmosféru.
45:22
Domácí ustáli velkou krizi a to jen díky tomu, že hosté poslali střelu mimo hřiště.
42:57
Skácelík vybojoval nohama míček ze souboje před brankou a získává tím rozehrávku pro domácí.
40:01
Hosté se ujali buly, ale domácí neváhají a hned napadají a to vede k první střele domácích v poslední třetině.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
39:36
Proměněný nájezd domácí fanoušky probral a hala žije ještě teď.
39:23
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:36
Gól hráče probral a hned se na hru kouká lépe. Vyšší tempo hry přináší i více šancí.
36:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Vladislav Richter, asistoval #23 David Říha (3:2).
36:59
Richter při své premiéře v dnešním zápase rovnou střílí míček do prázdné branky a posílá domácí do vedení.
34:29
Připravená rozehrávka domácích na signál končí mimo.
34:00
Oba týmy pauza uspala a pomalu rozehrávají.
30:33
Světla svítí. Hra pokračuje. Rozehrávkou hostů.
30:32
Dochází k přerušení hry z technických důvodů.
30:00
Dnešní utkání sleduje 108 diváků. Děkujeme!
28:44
Skácelík nekompromisním výkopoem zachraňuje domácí před vedení hostů.
25:58
Hosté jsou převážně na balónku. Domácí vyčkávají chybu v rozehrávce.
24:37
Domácí hrají v plném počtu.
24:06
Domácí předvádí skvěle vypočítané bloky. Skácelík se nedostal k míčku.
22:37
Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
22:37
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
21:17
Valigura po souboji v rohu končí na zemi. Drží si rameno a hra se přerušila. Po konzultaci se zdravotníkem odchazí na střídačku. Snad je vše v pořádku.
20:01
Hosté se ujali úvodního buly druhé třetiny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:4
20:00
19:40
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Josef Prudil (2:2).
19:40
Domácí naznali, že chtějí do další třetiny nastoupit ve srovnáném stavu.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny. V klidnějším tempu, na míčku jsou hosté.
18:13
Domácí mají převahu na míčku. Ale hra je proměnlivá a ve vysokém tempu.
16:22
Dvě pěkné střelecké akce od obou týmů. Gólmani neměli problém zakročit.
14:07
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:2).
14:07
Hosté po krátké chvilce, co získali míček zpátky pod kontrolu, neváhají a ujímají se vedení.
13:19
Husák chytl přihrávku hostů a s Prudilem zdržují dvouminutové oslabení.
12:48
Vyloučen hráč #15 Vít Sauer družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
12:48
Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
10:42
Hynek poškádlil rozehrávku hostů za jejich brankou, ale dovedli si s tím poradit.
09:04
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #96 Tomáš Novotný (1:1).
09:04
Hosté neváhají a důrazem před Skácelíkem dorovnávají stav.
08:22
Machova štiplavá střela se zastavila o obránce hostů.
06:30
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #7 Tomáš Hynek (1:0).
06:30
Husák po proběhnutí lajny posílá míček za záda Hampla a zároveň posílá domácí do vedení.
05:39
Připravená rozehrávka hostů končí střelou mimo.
04:31
Skácelík chytil zákeřnou backhandovou střelu Dohnala z oblasti křížku.
01:58
První větší šance pro domácí skončila ještě dřív než Pakosta zvládl zkrotit nahrávku a míček poslal pod tlakem obránců do boční sítě branky hostů.
01:07
Domácí zatím v převaze.
00:01
Úvodní buly si získali domácí a pokouší se rozehrát od své brankové části.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Tomáš Novotný, Jakub Weiss, Jiří Šula, Jiří Valigura, Tomáš Pudil
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Ondřej Husák, Josef Prudil, Tomáš Hynek, Ondřej Mach, Ondřej Pakosta