0:2
0:1
- : -

FBK URUZ Valašské Meziříčí B - Florbal Holešov 0:3
21. Dominik Krejčí, 26. Zdeněk Stibora, 32. Dominik Krejčí; rozhodčí: Radim Jílek - David Vlachopulos; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Filip Maňas ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:1;
45:00
44:57
Vyloučen hráč #71 Ondřej Fuchs družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:05
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #92 Dominik Krejčí bez asistence (0:3).
30:00
30:00
25:38
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #46 Zdeněk Stibora, asistoval #7 Jiří Nedbal (0:2).
20:25
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #92 Dominik Krejčí, asistoval #7 Jiří Nedbal (0:1).
19:55
Vyloučen hráč #49 Pavel Maceček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Jílek a David Vlachopulos.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov:
00:00
Line-up domácích FBK URUZ Valašské Meziříčí B: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Jan Kramář, Daniel Hás, Ondřej Fuchs, Václav Fiurášek, Jakub Svatoň