1:4
4:1
0:0

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Florbal Ústí 8:7pn
8. Nella Stašková, 17. Nella Stašková, 24. Tereza Bočková, 42. Aneta Paďourková, 52. Adéla Vrbková, 57. Martina Kratochvílová, 58. Tereza Bočková, N Nella Stašková - 10. Valentýna Viková, 13. Natálie Neumanová, 24. Klára Mečířová, 32. Ema Mlatečková, 37. Lucie Zavadilová, 40. Ema Mlatečková, 44. Kateřina Šímová; rozhodčí: Filip Trkovský - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 27 - Martina Zajícová 25; po třetinách: 2:2, 1:4, 4:1, 0:0;
Komentář domácích:
Celý zápas byla nahoru a dolů, se soupeřem jsme byli vyrovnaní. Chvilka našeho zaváhání způsobila větší brankový rozdíl, který jsme dokázaly vyrovnat. Nechaly jsem v zápase všechno, tlak na soupeře vytvářela každá hráčka a naše brankářka nás podržela ve vypjatých situacích. Pravda, byl to tvrdý zápas, avšak z obou stran stejný.
Děkujeme věrným fanouškům a také soupeři.
Šťastnou cestu domů a dobrou chuť.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Samo se to prostě neudělá. Soupeř uhrál víc, než měl, bohužel jsme mu k tomu velmi pomohli. Neschopnost pohlídat si dvě šikovnější hráčky nás stála větší bodový příděl. Sekanou mám radši na talíři, což mi připomíná, že už mám hlad. Zítra Southpark 2, snad to bude z naší strany lepší.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #33 Klára Mečířová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #10 Nella Stašková a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #85 Kateřina Šímová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #21 Karolína Hašlová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #32 Petra Bratschaedlová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #33 Tereza Bočková a vstřelil gól.
57:29
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #99 Denisa Příhodová (7:7).
56:47
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Kratochvílová, asistoval #33 Tereza Bočková (6:7).
51:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #21 Karolína Hašlová (5:7).
43:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová bez asistence (4:7).
41:02
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #28 Aneta Paďourková, asistoval #10 Nella Stašková (4:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:6
40:00
39:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková bez asistence (3:6).
36:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (3:5).
35:46
Vyloučen hráč #10 Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za vysoká florbalka.
31:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #7 Markéta Kociánová (3:4).
26:15
Vyloučen hráč #99 Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování florbalky.
23:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #13 Aneta Burianová (3:3).
23:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová bez asistence (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:13
20:00
16:22
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #28 Aneta Paďourková (2:2).
15:57
Vyloučen hráč #5 Vendula Štolbová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
12:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #18 Ema Mlatečková (1:2).
09:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #83 Valentýna Viková, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:1).
07:48
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Ondřej Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová, Valentýna Viková, Adéla Kubíková, Lucie Špírková
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Aneta Paďourková, Karolína Hašlová, Nella Stašková, Markéta Šímová, Adéla Vrbková