1:2
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Kutná Hora 4:2
11. Victoria Binědová, 30. Lucie Bejčková, 43. Andrea Žižková, 60. Martina Špetová - 27. Lucie Spěváčková, 29. Melánie Dubská; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 11 - Lucie Petráková 31; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:0;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Navzdory absencím jsme se s tím popasovali celkem dobře. Nepříjemného soupeře jsme vysoko přestříleli, ale místo abychom ve dvou třetinách utkání rozhodli, báli jsme se o výsledek až do konce. Naštěstí jsme i přes závěrečný tlak soupeře nepřipustili kolaps jako v poháru a body zůstávají doma. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
Trvá nám půlka zápasu, než začneme plnit, co jsme si řekli v šatně před zápasem. Což si proti takovému kvalitnímu soupeři jako je Plzeň nemůžeme dovolit. Na druhou stranu lze stavět na třetí třetině, kdy jsme přidali na pohybu a rychlé hře. Musíme si to přenést do zítřejšího zápasu na Vinohradech.
Blahopřejeme soupeři k vítězství a děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
59:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová bez asistence (4:2).
59:00
Hosté to zkouší v šesti.
58:17
Timeout FBC Kutná Hora
51:36
Vyloučen hráč #91 Natálie Trpišovská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
45:23
Plzeň otáčí vývoj utkání na svoji stranu.
42:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #21 Ivana Drugdová (3:2).
29:10
Slepené góly na obou stranách znamenají stav 2:2.
29:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (2:2).
28:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (1:2).
26:14
Kutná Hora srovnává.
26:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková bez asistence (1:1).
25:00
Obrázek druhé třetiny vypadá stejně jako v té první.
17:44
Po bodyčku Voldřichové si Plzeň vyzkouší výhodu dvouminutové přesilové hry.
17:43
Vyloučen hráč #2 Kateřina Voldřichová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
16:10
Kutné Hoře se dlouhodobě nedaří podržet aspoň na chvíli míček na svých holích.
10:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (1:0).
10:02
Skóre zápasu otvírají domácí.
10:01
Důležitý blok Kopřivové ukončil útočné snažení Kutné Hory.