6:0
- : -
FBC Přerov

FBC Intevo Třinec - FBC Přerov 14:0
1. Romana Kiecková, 6. Veronika Třinecká, 9. Veronika Třinecká, 13. Sabina Zoubková, 17. Veronika Třinecká, 31. Sabina Zoubková, 37. Tereza Martynková, 39. Tereza Martynková, 46. Adéla Šibrová, 48. Denisa Gawryšová, 54. Lucie Mišúnová, 55. Alina Zelena, 58. Tereza Martynková, 59. Kateřina Macigová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 144; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 17 - Gabriela Kotyzová 33; po třetinách: 5:0, 3:0, 6:0;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Zápas jsme nechtěli podcenit, Přerov hrál vyrovnané zápasy, museli jsme se na ně připravit. Ze začátku se hrál běhavý florbal, my si naštěstí udělali hned ze začátku náskok a poté už jsme byli na hřišti pouze my, až na pár výpadků v druhé třetině. Děkuji holkám za dobře takticky zvládnutý florbal. Děkujeme rozhodčím, úžasným fanouškům a soupeřům za zápas. Přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve 3. části: 20:7
60:00
58:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #3 Joanna Kuchejda (14:0).
57:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #40 Adéla Šibrová (13:0).
56:30
Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
55:44
Zápas se nám po divokých 5 minutách trochu uklidnil.
54:31
Zdravíme příslušníky MP, hlavně Honzu Piška.
54:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #50 Alina Zelena, asistoval #19 Veronika Třinecká (12:0).
53:28
Tak přeci jen holky zvládly skórovat i ve třech. Třinec zvyšuje v oslabení na 11:0
53:27
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #71 Martina Szwanczarová (11:0).
53:12
Třinec špatně střídá a bude hrát ve třech.
53:11
Vyloučen hráč #27 Michaela Stankušová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
52:39
Tak přerovská přesilovka končí, po faulu Axmannové se počet hráčů opět srovná.
52:38
Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
52:12
Take Přerov si zahraje svou první přesilovku v zápase.
52:11
Vyloučen hráč #50 Alina Zelena družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky.
51:25
Po chybě v přihrávce se hráčka Přerova dostala do úniku na bránu. Tento nájezd však opět skvěle vyřešila gólmanka domacích.
49:23
Dnešní utkání sleduje 144 diváků. Děkujeme!
47:50
A máme tady 10. gól dnešního zápasu a zároveň 10. gól hráček týmu Třince. O gól se postarala hráčka č. 11 Denča Gawryšová.
47:49
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (10:0).
46:00
Hráčka Přerova se ocitla sama před třineckou gólmankou, tento souboj, ale skončil vítězně pro ochránkyni třinecké svatyně.
45:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (9:0).
43:32
Přerov se dostal do šance, střela ovšem opět končí mimo.
41:43
Třinec se od začátku třetiny drží na balonku a přerovské hráčky k ničemu nepouští.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
38:43
Svou první přesilovku také proměňují, Terka Martynková po nahrávce od Verči Třinecké zvyšuje stav utkání na 8:0.
38:42
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #19 Veronika Třinecká (8:0).
37:48
Hráčky Třince si zahrají první přesilovku v zápase.
37:47
Vyloučen hráč #14 Jana Boháčová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
36:24
Martynková se po nahrávce od Kieckové vydala na sólo z vlastní poloviny až před bránu soupeře a svůj nájezd taky proměňuje.
36:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #90 Romana Kiecková (7:0).
31:15
Po kombinaci Přerova v bráně Szwancarové zvoní tyč! Zatím asi největší šance Přerova v zápase.
30:51
Další gól třineckých hráček, který vstřelila kapitánka Sabina Zoubková.
30:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #11 Denisa Gawryšová (6:0).
28:07
Přerov se dostal s balonkem až k bráně domácích, po nepřesné přihrávce, ale míček končí za brankou.
26:32
Hráčky Přerova doslova lítaji po hřišti ze strany na stranu. Tak rychle a přesně si mezi sebou dokážou třinecké hráčky nahrát.
24:57
Na míčku se většinu času opět drží třinecké hráčky.
23:23
Přerov se dostal do velké šance avšak míjí bránu.
16:53
Po menší odmlce v střelecké aktivitě třineckých, zde máme další gól Verči Třinecké, máme tady první hattrick zápasu. Gratulace.
16:52
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #90 Romana Kiecková (5:0).
12:12
A další gól do sítě Přerova.
12:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (4:0).
08:24
Hraje se převážně na polovině Přerova, Třinec ostřeluje bránu soupeře a z toho nám také pramení další gól. Stav utkání 3:0.
08:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #4 Klára Kociánová (3:0).
05:24
Máme zde také druhý gól dnešního zápasu, který vstřelila hráčka č. 19 Veronika Třinecká.
05:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #50 Alina Zelena (2:0).
05:04
Ze hry mají více hráčky třineckého kádru, držení míčku mají asi tak 90% ve svůj prospěch.
03:28
Mantinely jsou na spadnutí-
00:21
První gól hned při úvodní akci střílí třinecké hráčky.
00:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:0).
00:01
Úvodní buly pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Gabriela Kotyzová; hráči v poli: Jana Dreiseitlová, Darina Axmannová, Bára Klimešová, Božena Gaborová, Nikola Řezníková
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Alina Zelena, Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Romana Kiecková, Tereza Martynková