1:1
1:4
- : -

SK Florbal Benešov - FAT PIPE Traverza 2:7
26. Michal Vojtíšek, 50. Michal Vojtíšek - 2. Adam Pospíchal, 16. Patrik Chládek, 38. Ondřej Valenta, 48. Tomáš Vávra, 51. Jan Pudich, 57. Jonáš Kulhavý, 60. Jan Fiala; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Roman Kieler OS:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Brož 25 - Vít Lukáč 39; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:4;
Komentář domácích Kieler Roman (Trenér):
Pokud nebudeme dávat jasné šance a nebudeme důrazní před naší i soupeřovou brankou, nemůžeme vyhrávat zápasy. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér):
Dnes celkem bojovné utkání, ve kterém jsme měli i notnou dávku štěstí, kdy nás zachránila nekolikrát branková konstrukce. Utkání nám ukázalo naše slabá místa, na která se budeme muset v dalších utkání zaměřit. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 19:10
60:00
59:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #14 Radim Fořt (2:7).
58:52
Timeout FAT PIPE Traverza
58:52
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
58:00
Brož dnes předvádí výborný výkon. Skokem pod nohy Traverzáka zabránil gólu.
57:15
Střela Balíka skončila na přirození Poláčka.
56:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #15 Jonáš Kulhavý, asistoval #24 Tomáš Vávra (2:6).
56:12
Brož další semafor.
55:23
Šimek našel nolook přihrávkou Poláčka, ale ten z první přestřelil.
53:48
Cross Boučka na Vorla, ten vystřelil golfem z první, ale těsně nad.
52:43
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #7 Martin Šimek.
52:43
Nyní opět několik situací. Trenér Kieler dostal osobní trest a přestěhoval se na tribunu. V oslabení utekl Adam Balík a byl zfaulovaný. Nájezd vzal Martin Šimek, ale dnes brankáři v nájezdech dominují.
51:27
Vyloučen hráč #6 Jonáš Vrkoslav družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:27
Vyloučen trenér Roman Kieler družstva SK Florbal Benešov - osobní trest.
50:36
Tak teď jsem nestíhal ani psát...Nejdříve dal gól Michal Vojtíšek a poslal polibek na pořadatelskou službu. Vzápětí ovšem Traverza taky skórovala a drží si stále náskok.
50:08
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #14 Radim Fořt (2:5).
49:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #7 Martin Šimek (2:4).
49:42
Vyloučen hráč #15 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:49
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza neproměnil #14 Radim Fořt.
48:49
Druhý nájezd a nájezdový mág Brož opět chytá.
47:48
Benešov měl gólovou šanci, ale Švarc nebyl v brankovišti úspěšný. Z brejku se ovšem prosadila Traverza. Klasické nedáš-dostaneš.
47:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #70 Mikuláš Plášek (1:4).
47:18
Je pro mě záhadou, proč ve třetí třetině nehraje kapitán Láďa Vorel. Naskočil pouze na přesilovku. Nevíme, zda je zraněný nebo jaký je problém..
46:33
Brož předvedl perfektní skok, po kterém zůstala mokrá plocha na hřišti. Sprintující Albert Půlpán proběhl přes tuto mokré území a neustál to. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Pořadatelka Adéla Tesáčková vše uklidila a jde se hrát dál.
46:06
Vorel vystřelil, ale další zákrok Traverzáka.
45:10
První přesilovka Benešova. Traverza je v konsolidovaném obranném bloku a blokuje střelbu Poláčka a Šimka.
44:18
Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře.
43:15
David Lukáš udělal kličku a vystřelil aka baseball. Jeho prudká střela skončila na tyčce. Hned v zápětí byl brejk Traverzy, ale Brož si se střelou poradil.
42:44
Další střela Davida Lukáše, ale vysoko nad. Benešov se snaží vrátit do zápasu.
42:39
Bouček v nadějné šanci, ale přestřelil.
40:40
Balík vystřelil z první. Míček prošel přes brankáře a odrazil se od konstrukce branky. Není VAR a proto rozhodčí upažil a gól není.
40:01
Začíná poslední třetina. Utkání je zatím velmi vyrovnané. Rozhodujícím faktorem byly zatím pouze individuální chyby.
37:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #93 Ondřej Schuller (1:3).
35:08
Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:08
Honza Pavlíček měl před zápasem evidentně víc tataráku. Tento souboj je odměněn dvěmi minutami.
34:40
Honza Pavlíček zachránil fotbalově situaci.
33:50
Michal Vojtíšek měl nyní skvělé střídání. Dvakrát se dokázal individuálně prosadit, ale gól nevstřelil. Brankář Traverzy vypadá dnes velmi jistě.
32:17
David Lukáš udělal kličku, vystřelil z nadějné pozice, ale střela šla nad branku.
30:27
Albert Půlpán předvedl perfektní rozklek a zblokoval střelu Traverzy. Doufám, že jeho třísla to vydržela.
29:47
Hraje se vyrovnaný florbal. Dnes bude rozhodovat každá chyba.
29:01
Traverza nebezpečná střela, ale míček byl zblokován.
27:18
Teď se bojovalo dlouho po rozích, avšak žádnou šanci si Traverza ani Benešov nevytvořili.
25:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #20 Adam Balík (1:2).
25:31
Cross Balíka trefil z první Michal Vojtíšek a Bene snižuje.
24:40
Melír Půlpán poslal Traverzáka čistě za mantinel.
22:57
Láďa Vorel vtipkuje s pořadatelskou službou ohledně časomíry.
22:24
Hned v úvodu druhé třetiny je vidět, že v kabině Benešova bylo asi velké horko. Lišák Kieler přeskládal pětky a Benešov se více tlačí do branky.
22:05
Duo Pavlíčků teď zastavilo Traverzu.
21:23
Benešov zatlačil Traverzu. Lukáš a Pavlíček Jan vystřelili, ale vždy zblokováno.
20:30
Brož vytáhl jednoho Dominátora hned v úvodu druhé třetiny.
20:01
Začíná nám druhá třetina. Pro shrnutí první třetiny - vyrovnané utkání, plné zblokovaných střel.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:13
20:00
19:55
Miloš Vojtíšek zkoušel freestyle, ale Traverza zavřela tyčku.
19:44
Poláček zkoušel vystřelit, ale další blok.
18:58
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza neproměnil #51 Marek Chlumský.
18:58
Souboj dvou kamarádů vyšel lépe pro Brože, který se opičkami Chlumského nenechal rozhodit a s přehledem nájezd chytil. Luky, díky.
17:50
Velký závar v brankovišti Traverzy, ale míček nedošel do branky. Velká škoda :(
16:58
Dnes je zápas opravdu raritní. Probíhá první třetina a už se u hlasatelského pultu vystřídaly dvě děvčata. Noo, dnes bude asi prdel. :)
15:48
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #8 Martin Kašík (0:2).
15:48
Traverzák vyškolil obránce Benešova a Brož byl proti jeho kličce bezmocný.
14:40
Cross od Michala Vojtíška, ale Balík nevystřelil z první.
13:40
Bouček vystřelil, ale jako již klasicky, Traverza kvalitní blok. Bude to třeba nějakého pašeráka.
13:10
Traverza střela z výběhu, Brož jistý zákrok.
12:35
Traverza zahrozila z brejku, ale střela vedle.
12:24
Koukol perfektní obranná práce.
11:50
V zápase je dost chybných přihrávek.
09:00
Naše první pětka teď předvedla pěkný zámek, ale zatím na první branku domácích čekáme.
08:03
Vojtíšek Miloš prodloužený výběh ala Vojtíšek starší, ale blok Traverzy.
07:30
Valenta dobrá klička, ale Benešov zblokoval střelu.
05:40
Kapitán Benešova Láďa Vorel kouzlil s míčkem, soupeř ho musel zfaulovat.
05:00
Za soupeře nastupují dva bývalí benešovští hráči - Marek Chlumský a Ondra Valenta.
04:30
Albert Půlpán si oběhl klasické kolečko kolem hřiště a Benešov má standartku z rohu.
03:30
Vrkoslav měl před sebou prázdnou branku, ale nedokázal bohužel vystřelit. :(
02:45
Brož výborné dva zákroky. Bene zatím zaskočeno aktivitou Traverzy.
01:51
Traverza jde do vedení.
01:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #20 Adam Pospíchal bez asistence (0:1).
00:01
Vítáme Vás na dnešním inebandy spielku.  Zdravíme domů marody Petra Tůmu a Marka Vachouška. Hráči jsou namotivovaní, aby všechny body zůstaly doma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Jan Fiala, Radim Fořt, Jan Pudich, Ondřej Schuller, Ondřej Valenta
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Adam Balík, Jakub Švarc, Ladislav Vorel, Lukáš Koukol