5:0
1:1
- : -

FbC Hradec Králové - Prague Tigers 8:2
15. Filip Nerad, 19. Matyáš Velc, 23. Daniel Elicer, 26. Jiří Unzeitig, 27. Max Kuštan, 33. Ondřej Souček, 39. Adam Hušek, 60. Adam Hušek - 10. Jan Wojnar, 41. Zbyšek Piták; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 3:2 + Jan Wojnar 4; využití: 1:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 20 - Tomáš Hlava 13, Pavel Dundr 11; po třetinách: 2:1, 5:0, 1:1;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Dnes zasloužené vítězství. Od začátku utkání jsme byli dobří ve hře na balonku, udávali tempo zápasu a ve druhé třetině se nám podařilo to vyjádřit i brankově. Jsem rád za komplexně zvládlé utkání od všech hráčů.Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání. My se jdeme připravit na další utkání.
Komentář hostů Janů Lukáš (Trenér):
Po vyrovnané první třetině jsme absolutně propadli ve druhé, kde nám dal soupeř lekci z produktivity. A třetí třetina se víceméně jenom dohrávala. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:57
Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2+2 minuty za hrubost.
59:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #5 Lukáš Kašpar (8:2).
59:14
Domácí zužitkovali svou herní převahu a zvyšují na 8:2.
58:18
Smršť střel domácích, ale hostující gólman odolává.
57:38
Ondra Souček se prokličkoval přes celé hřiště, ale branku přestřelil
56:30
Ondra Erbs gólmana nepřekonal.
55:35
Hosté vystihli rozehrávku na středu hřiště, ale střílí nad.
55:22
Oba týmy v plném počtu.
53:20
Víťa Heger krásně vyběhl a našel crossem Milana Koubka,který trefuje tyčku.
53:15
Přesilovka domácích skončila faulem Jirky Unzeitiga, hrajeme 4 na 4.
52:56
Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
51:29
Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
49:28
Domácí si vytvořili další velkou šanci, ale gólman výborným přesunem střelu kryl.
46:35
Prague Tigers začali pressovat a hra se tím mírně přiostřila.
45:50
Hradec krásně vykombinoval, ale zpětná přihrávka Ondry Součka již byla navíc.
41:32
Domácím se povedl stejný cross jako hostlům, ale nový gólman se uvedl brilatním zákrokem.
40:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #27 Tomáš Navrátil (7:2).
40:28
Domácí nepohlídali cross na zadní tyčku a hosté trestají..
38:53
Koncert domácíh pokračuje a v druhé třetině přidáváme již 5tý gól.
38:13
Domácii v plném počtu.
38:01
Hosté mají přesilovku, ale domáci už 2x zahrozili z rychlého brejku.
36:12
Vyloučen hráč #5 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #33 Milan Koubek (6:1).
32:26
Vlásek se přetrhl a Ondra Souček využil nádherný cross Milana Koubka.
32:22
Domáci zamkli hosty na jejich polovině a gól visí na vlásku. .
29:39
Obraz hry se nezměnil, Hradec stále útočí a Prague Tigers se spoléhá na rychlé brejky.
26:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #5 Lukáš Kašpar (5:1).
26:31
Max Kuštan trefil míček ze vzduchu a navyšuje skóre na 5:1.
25:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #33 Milan Koubek (4:1).
25:53
Milan Koubek nezištně našel Jiřího Unzeitiga a ten se nemýlil.
24:41
Adam Hušek u rozhodčního trest odvolal, nejednalo se o faul.
22:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #28 Matyáš Velc (3:1).
22:58
Trio Matyáš Velc - Vít Heger a Daniel Elicer sehráli kombinaci do prázdné branky.
21:21
Domácí v plném počtu.
21:11
Milan Koubek v oslabení předvedl své krasobruslařské umění.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:20
Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
19:20
Po souboji u mantinelu byl vyloučen domácí hráč Víťa Heger.
18:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (2:1).
18:08
Milan Koubek na středu hřiště na sebe navázal 3 hráče a poslal krásnou přihrávku Matymu Velcovi, který z první zakončil.
17:36
Matyáš Velc v přesilové hře trefuje tyč.
17:13
Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
14:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #28 Matyáš Velc (1:1).
14:55
Maty Velc rozehrál standardní situaci na FIipa Nerada, který z krásného  výběhu do středu hřiště vystřelil a míček zapadl do pravého dolního rohu branky.
14:38
Nejprve šel na bránku sám Daniel Elicer, po té hráč hostů, ale ani jeden z nich gól nevstřelil.
10:55
Víťa Heger z ostrého úhlu trefuje pouze boční síťku.
09:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #27 Tomáš Navrátil (0:1).
09:55
Po nedůrazu před hradeckou bránou se hosté dostávají do vedení.
08:59
Hosté se dostali ke střele, ale Ondra Bárta byl pozorný.
06:48
Pěkný brejk, který založil Lukáš Kašpar, ale Adam Hušek přestřeluje bránu.
06:35
Hradec se tlačí do brány, ale zatím jejich střely pozbývají přesnost.
04:03
Domácí jsou od první minuty dominantní na míčku a hosté pozorně brání.
00:01
Dobrý den, vítáme Vás u 4. kola Národní ligy z hradecké haly v Třebši. V utkání se střetnou družstva, která v loňské sezóně zvládla nástrahy divize a následně play-up a postoupila do Národní ligy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Zbyšek Piták, Jan Wojnar, Thomas Heřmanský, Václav Veverka
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Matyáš Velc, Štěpán Heger, Daniel Elicer