0:1
0:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - TJ Centropen Dačice 1:5
11. Pavel Formánek - 3. Pavel Stejskal, 6. Pavel Gellner, 34. Radovan Kubek, 44. Jan Pecha, 50. Miloš Procházka; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2 + Oldřich Pecha TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 17 - Tomáš Ferdan 15; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:2;
Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí):
Postupným tempem se zlepšujeme, za pár zápasů budeme hrát fotbalových 2:1. Nyní je potřeba zapracovat na koncovce a proměňovat šance. Děkujeme soupeři za zápas a přejem šťastnou cestu domů.
Komentář hostů:
Zápas s Budějovicemi doma je vždy nevyzpytatelný, ale borci se s tím poprali skvěle. Hráli jsme zodpovědně a sebevědomě, což jsme chtěli, i když nám to soupeř neusnadňoval. Mrzí nás, že nedokážeme někdy unést vyhrocené momenty. Za mě super výkon a těším se na další zápas. Díky soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 2:7
60:00
58:02
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
52:54
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky.
49:48
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
49:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Miloš Procházka bez asistence (1:5).
43:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #48 Jan Pecha, asistoval #20 Radovan Kubek (1:4).
41:43
Kubkovo střela skončila mimo bránu.
41:23
Štíři nabrali na síle a dusí Dačice.
40:01
Poslední zahajovací bule utkání vyhráli Dačice.
33:54
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (1:3).
33:17
Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
33:17
Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání.
33:17
Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za hrubost.
33:17
Z trošku vyhrocešeného zápasu se stal vyhrocený zápas,padla tu nějaká ta červená karta a také vyměna názorů.
32:22
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
29:34
Bicek vytáhl Sedlákovo střelu.
28:58
Utkání se vyvíjí trošičku vyhrocené.
26:40
Dačická střídačka se na chvilku ocitla v 6 lidech na poli,ale rozhodčí nechávají hru běžet.
25:00
Perek mohl vyrovnat stav utkání,ale Ferdan se nenechal překonat.
23:40
Nepovedená rozehrávka v pojetí Dačic před Bickovou bránou.
23:15
Šlápota mohl dát gól,ale Bicek překazil jeho pokus.
22:18
Caha měl odkrytou dačickou branku,ale Ferdan mu pokus o gól překazil pomocí nohy.
22:08
Hrdý bojuje jako medvěd.
21:49
Valdauf dusí dačickou obranu.
21:26
Poncar vybojoval míček,zkusil z otočky,ale míček se ocitl mimo branku.
20:55
Drobiš zkusil golfák z půlky bohužel bez gólu.
20:38
Veselý-Hrdý-Caha,který střílel nad branku.
20:01
Zahajovací bule druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:50
Samostatný únik Stejskala na Bicka,ale Bicek zachoval chladnou hlavu a nebezpečnou střelu zlikvidoval.
19:16
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:00
Lukáš Bicek předvedl vynikající zákrok.
14:00
Jindřich Hrdý překazil rozehrávku Dačic a skoro mu vyšla střela na branku,ale marně.
12:35
Nebezpečný zákrok od Pavla Stejskala na Davida Cahu,situace byla vyhodnocena Kamilem Vraspírem,že se vylučovat nebude.
10:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #16 Pavel Formánek bez asistence (1:2).
10:57
Máme tu první gól na straně domácích,kde se trefil Pavel Formánek,jeho střela mířila do levého růžku branky.
09:48
Ferdan chytil střelu přímo do teplých rukou.
08:45
Petr Stejskal uklidnil hru před dačickou bránou.
08:04
 Pavel Stejskal to zkusil podruhé,ale jeho střela skončila mimo hřiště.
07:39
 Pavel Stejskal zkusil z první,ale marně
06:30
Josef Čížek se pokusil o střelu na brankáře,střela byla zblokována vlastním spoluhráčem.
05:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #92 Roman Sedlák (0:2).
05:13
Ondřej Havelka nabil dlouhou přihrávku na Jindřicha Hrdého,ale přihrávka byla moc daleko od čepele Hrdého.
04:28
Rozehrávka Dačic na štírské obranné polovině,ale jejich pokus o střelu zablokoval Zdeněk Valdauf.
03:20
Štíři se snáží vyrovnat,ale zatím marně.
02:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #35 Oldřich Pecha (0:1).
02:27
Máme tu gól na straně Dačic,první kdo rozhoupal brankářskou síť byl Pavel Stejskal.
01:55
Šimon Kaluža zablokoval nebezpečnou střelu.
01:07
Jan Poncar se snažil přejít přes dva hráče Dačic,ale míček mu sebral jeden z obráců Dačic.
00:28
První střela Davida Cahy na brankáře Dačic,ale střela skončila za bránou.
00:01
První úvodní bule vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Lukáč a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Pavel Stejskal, Oldřich Pecha, Filip Šlápota, Radovan Kubek, Jan Pecha
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Robin Podlaha, Šimon Kaluža, Adam Severin, Zdeněk Valdauf, Josef Čížek
00:00
Dobrý den,
Vítám Vás u on-line přenosu v soutěži Divize,kde se utkají FBC Štíři ČB B proti TJ Centropen Dačice.V dnešním utkání by mohli domácí urvat první body do soutěže. A na závěr Vám přeji pěknou podívanou buď doma nebo tady u nás v hale.