1:3
- : -
FbC Písek

Banes Florbal Soběslav - FbC Písek 6:9
1. Jakub Malecha, 3. Lukáš Pantoflíček, 8. Adam Zíka, 12. Jakub Malecha, 37. Miroslav Hloušek, 52. Lukáš Pantoflíček - 3. Jan Králík, 15. Jan Králík, 18. Jakub Mikeš, 31. David Chvosta, 39. Michal Měřička, 39. Václav Staněk, 47. Jakub Mikeš, 57. Michal Cigánek, 60. Marek Slepička; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Jiří Kučera; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 37 - Vlastimil Dvořák 15; po třetinách: 4:3, 1:3, 1:3;
Komentář domácích Dušek Jan (Trenér):
Dneska jsme vytrhali nohy z pr.... vyšlo nám toho hodně, ale na kvalitního soupeře to nestačilo. Výkony jdou nahoru, body přijdou. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
Věděli jsme, že Soběslav nebude v sezóně lehkým soupeřem a na hřišti se bude chtít rvát a to dnes potvrdila. Hráli zodpovědně v obraně a ukázali i dobrou efektivitu v zakončení. My jsme byli trpělivý a postupně jsme utkání dokázali zlomit na naši stranu. Kluci dnes k utkání přistoupili dobře a nastavení bylo dobré, ale trápili jsme se oproti minulému týdnu v koncovce. Ocenil bych fantastický výkon brankáře soupeře. Děkujeme soupeři za férové utkání a těšíme se na další kolo.
60:00
Střely ve 3. části: 5:11
60:00
59:59
Dnes to bohužel nevyšlo, přesto domácí ukázali, že do divize rozhodně patří
59:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #6 Jan Králík (6:9).
59:15
Domácí v šesti
57:00
Písek zúročil tlak. Stále však sledujeme napínavé utkání. Banes se dnes za žádnou cenu nevzdá
56:59
Timeout Banes Florbal Soběslav
56:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #57 Michael Kolínský (6:8).
51:47
Za tyhle nahrávky do prázdný by měl Pantofel mejt Ondíkovi nohy.
51:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #15 Ondřej Vácha (6:7).
47:50
Láďa si v bráně připisuje další monstrózní zákrok
46:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #57 Michael Kolínský (5:7).
44:00
Michal na trestné: "Jestli vyloučení nevim a ten čas taky nesouhlasí"
43:00
Vyloučen hráč #50 Michal Hruška družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky.
38:35
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Václav Staněk, asistoval #46 David Chvosta (5:6).
38:10
Skóre opět srovnáno po nahrávce do prázdný
38:08
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #18 Michal Cigánek (5:5).
37:12
Takhle bojovný výkon jsme od banesáků ještě neviděli. Sledujeme skvělý zápas
36:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #4 Jan Dušek (5:4).
30:25
Písek rychle rozehrál z rohu a srovnává skóre
30:24
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #21 Marek Slepička (4:4).
30:02
Láďa pevnou oporou domácích v brankovišti.
24:26
Vyloučen hráč #78 Ondřej Kasika družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
23:33
Písecký střelec trefuje břevno
21:15
I z úvodu druhé třetiny se dá stále hovořit o vyrovnaném utkání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:14
20:00
17:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #18 Michal Cigánek (4:3).
16:53
Míra se s tím nesere. "Velice svého činu lituji," svěřil se z trestné lavice
16:27
Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:03
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #57 Michael Kolínský (4:2).
12:00
Střela Kasiho v posledních vteřinách přesilovky tečována za záda golmana hostů
11:56
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #78 Ondřej Kasika (4:1).
09:56
Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
07:25
Posledních pár minut sledujeme tlak písku, ale domácím stačí jeden pěkný protiútok
07:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #15 Ondřej Vácha (3:1).
02:37
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #21 Marek Slepička (2:1).
02:15
Namazáno do prázdný, to tihle dva umí
02:12
00:50
Krásný úvod zápasu. Druhá dorážka před brankařem znamená první gól
00:39
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #94 David Plecer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michal Cigánek, Michael Kučera, Jakub Mikeš, Michael Kolínský, Michal Měřička
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Ondřej Kasika, Michael Šťovíček, Jakub Malecha, Adam Zíka, David Plecer