4:1
1:1
- : -

Fbc Strakonice - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 8:5
1. Karel Šavrda, 11. Adam Přib, 13. Jiří Křesák, 21. Vojtěch Houska, 22. Jiří Křesák, 30. Lukáš Pluskal, 40. Jiří Křesák, 43. Jiří Křesák - 10. Jan Svoboda, 14. Šimon Jonáš, 20. Matyáš Moller, 36. Adam Petrák, 48. Pavel Hamrle; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 12 - Jaroslav Jůna 31; po třetinách: 3:3, 4:1, 1:1;
Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí):
Dneska ospalej výkon,Ale výhra je doma.
Win Win Strakonice Oleeeeeeeee.
Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér):
Každá třetina měla svá vlastní specifika. V první jsme z ničeho vytěžili maximum, ve druhé se naše hra zlepšila, ale výsledkově zhoršila, třetí jsme zase ozdobili mnohými nepřesnostmi, což nás stálo lepší výsledek. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
53:07
Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:27
Vyloučen hráč #16 Radek Calta družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
47:43
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Pavel Hamrle, asistoval #96 Matěj Soukup (8:5).
42:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #38 Adam Přib (8:4).
39:58
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vysoká florbalka.
39:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (7:4).
35:48
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #77 Adam Petrák, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (6:4).
30:24
Vyloučen hráč #65 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
29:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #32 Vojtěch Houska (6:3).
28:21
Monster save v podání domácího golmana
21:47
jak by řekl pan Novotný Křešák dává gól
21:46
20:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (4:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:5
20:00
19:55
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #86 Šimon Jonáš (3:3).
13:39
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (3:2).
12:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #37 Tomáš Mareš (3:1).
10:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #35 Adam Štěpánek (2:1).
09:04
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #19 Petr Gregořica (1:1).
00:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: František Jíra, Jiří Paďourek, Radek Calta, Jan Vaněk, Karel Eichler
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Jiří Křesák, Karel Šavrda