2:2
0:0
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - SK BIVOJ LITVÍNOV 2:4
26. David Matza, 37. Michal Záruba - 17. Lukáš Kaprhál, 20. Michal Libecait, 25. Michal Libecait, 32. Josef Jupa; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 5:2 + Jaroslav Rybka 4 + TT + Martin Marek 4; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Havriljak 17 - Jiří Vybíral 17; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:0;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Lepší střelba a brali bychom body. Soupeř potrestal pár našich chyb a my byli v útoku potentní.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes hodně vydřené body. Děkuji klukům za bojovný výkon a fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:4
60:00
59:59
No jak jsem říkala, dnes hůza!! Na hřišti to byla pěkná slátanina a my nestačili valit voči!
Tak zas příště!
58:53
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:50
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
51:44
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za hrubost.
51:44
Vyloučen hráč #23 Lukáš Plechatý družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
44:45
Vyloučen hráč #91 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
36:54
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #48 Richard Mašek (2:4).
31:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #11 Martin Marek (1:4).
30:48
Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
25:31
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #91 Zdeněk Vážný (1:3).
24:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #18 Josef Jupa (0:3).
22:41
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za držení.
22:41
Vyloučen hráč #11 Matěj Macák družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
20:00
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
20:00
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání - technický trest.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:10
20:00
19:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #35 Jiří Vybíral (0:2).
16:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #72 Ondřej Kopta (0:1).
09:45
Vyloučen hráč #23 Lukáš Plechatý družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za zvedání florbalky.
00:02
Za pořadatelským stolečkem je dnes opravdu Best of the best! Tím pádem mám tucha, že toho dnes moc nepopíšu. Skvadra Neumaier+Štěpánek+Huslička pospolu je totiž solidní kombo!
00:01
Dobrý den, vítám zde všechny fanoušky florbalu! Dnes se domácí Děčín utká s osmým týmem tabulky! Přijel sem k nám "domů" včeličkový celek SK BIVOJ LITVÍNOV!!!!!