3:1
7:3
- : -

FBC Intevo Třinec - Fbc Šternberk 13:5
2. Adam Szkandera, 3. Dominik Kupczak, 20. Šimon Czernek, 27. Šimon Czernek, 30. Filip Sikora, 36. Jan Fiedor, 41. Dominik Kupczak, 43. Ondřej Bajtek, 44. Jan Mieszek, 46. Jan Fiedor, 48. Lukáš Tomiczek, 51. Jan Fiedor, 51. Filip Turoň - 1. Jindřich Novák, 39. Kryštof Berger, 46. Jindřich Novák, 50. Jiří Jurák, 57. Kristián Dufek; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 6:7; využití: 2:1; diváků: 173; zásahy brankářů: Jan Piško 10 - Martin Krejčí 25; po třetinách: 3:1, 3:1, 7:3;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Dnes to byla jiná show... Jsme absolutně nadšeni z toho, před jakou kulisou máme tu čest doma hrát. A dnes si troufnu říct, že cca 50 minut jsme diváky bavili i my. Na úvod klasicky golik do naší branky, to už nemá smysl ani komentovat, ale pak už jsme měli zápas pod kontrolou a předvedli solidní výkon. Zápas stál hodně sil, šrámů a dotčeného ega, ale jsme rádi za další 3 body a pokračujeme.
Komentář hostů Večerka Jan (Vedoucí):
Gratuluji domácím k zasloužené výhře. Aspoň trochu jsme je myslím v zápase potrápili. Tady se nebude moc vyhrávat. Díky i divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:23
Krásný zákrok Piša!
58:28
Hezká střela Turoně a následná dorážka Szkandery, gólman připraven.
57:39
Vyloučen hráč #84 Jiří Jurák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře.
56:47
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #16 Jakub Charvát (13:5).
56:47
Opět trochu smolný gól pro Piška končí v síti.
56:31
Prudká střela Janače jen těsně mijí bránů hostů.
55:18
Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
55:17
Přestože to tak na hřišti nevypadalo Turoň si jde odseďet dvou minutový trest za hrubost.
53:50
Hra se se spoustou nepřesností přelévá ze strany na stranu.
52:51
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zdržování hry.
51:59
Hostující hráč se sice dostal do úniky, ale na Piška byl krátky.
50:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #32 Ondřej Drong (13:4).
50:55
Ze standartní situace z roku našek Drong dobře postaveného Turoně.
50:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #15 Tomáš Janovský (12:4).
50:24
Vyloučen hráč #4 Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování.
49:48
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #84 Jiří Jurák, asistoval #22 Martin Izák (11:4).
49:48
Nešťastný gól pro domácí, avšak šťastný pro hosty.
47:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek bez asistence (11:3).
47:33
Tomiczek vystihl nahrávku hostů a nekompromistě zavěšuje na bližší tyčku.
46:01
​Gól Šternberka, následna hrubost Sikory a Fiala, a k tomu blbnoucí časomíra ... toď asi vše, co mohu dodat k této části.
45:59
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #64 Jindřich Novák, asistoval #82 Adam Kupka (10:3).
45:59
Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost.
45:59
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
45:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #94 Jan Piško (10:2).
45:33
Fiedor přidává desáty gól, Piško si připisuje asistenci
45:11
Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:56
Následně zasahuje dobrým zákrokem
44:55
Piško si zkládá obranou zeď proti standartce hostů.
43:57
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
43:50
Rozhodčí mají ruce na hoře a uvidíme oslabení domácích.
43:11
Timeout Fbc Šternberk
43:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #23 Michal Martynek (9:2).
43:11
Mieszek po přihrávce od Martynka na střed skóruje.
42:08
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #15 Tomáš Janovský (8:2).
42:08
Bajtek si od mantinelu vyjel na střed a pálil zkušeně nad nohu gólmana.
41:58
Paradní přihrávka Turoně na Kupczaka.
40:27
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #15 Tomáš Janovský (7:2).
40:27
Kupczak famózně trefil mezeru mezi tyčkou a hlavou gólmana.
38:01
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #97 Adam Procházka (6:2).
38:01
Dobrý nástřel Procházky a následna teč Bergera prošla až za zády Piška.
37:26
Čachrymachry za domácí bránou končí standartkou pro Šternberk.
36:14
Po dělovce Dronga zvoní tyč!!!
35:56
35:56
A je to tady, Třinec poprvé v dneším zápase využívá přesilovku ... Krosová nahrávka na Fiedora byla zakončena úspěšnou trefou.
35:12
Další přesilovka pro Třinec, uvidíme zda se konečně podaří proměnit.
35:11
Vyloučen hráč #9 Adam Krátký družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
35:02
Rychlemu tempu hry odpovídá dlouhá hra bez přerušení, kterou až nyní zastavuje vyloučení na straně hostů.
32:35
Třinec nenechává soupeři nic zadarmo.
31:52
Pohotový odpal Sikory byl tak přesný, že trefil Terku Martynkovou, myslím, že by náš stolek měl zvážit ochranné pomůcky.
30:11
I hosté si dnes zahrájí přesilovku.
30:10
Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
29:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #74 Michal Badura (5:1).
29:20
Tento gól jsme lehce zaspali,podle publika musel byt však výborný. Filipovi se omlouváme. :D
28:37
Ze hry má více aktivnější Třinec a hosté se stěží dostávají k většímu ohrožení brány.
28:03
Po dlouhé době zákrok Piška.
26:26
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #47 Jan Janáč (4:1).
26:26
Šťastný gól Třince, ale i takové se počítaj.
25:58
Janáčovi nesedla střela přesně.
25:34
Fiedor se otočkou dostal kolem hráče a příhrával před bránu na zvece volného Kyselého, tomu ovšem gólman nohama zabránil skórovat.
23:59
Mieszek náhravál na volného Szkanderu, jeho střela byla zblokována.
22:52
Standartní situace Třince končí střelou do bloku.
20:35
Kajfiho moudro zápasu: ,,Sám si nenahraje"
20:02
Šternberk se v šatně zdržel delé než by měl a zahraje si tak další oslabení.
20:00
Vyloučen hráč #42 Martin Návrat družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:2
20:00
19:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (3:1).
19:23
Szkandera se krosovkou snažil najít Czerneka, jeho pokus ovšem nebyl úspěšný. Přesto se Czernek nakonec prosazuje po přihrávce od Mieszka.
18:51
Drong ukazuje dobrý přehled o hře.
18:23
Janovký dobře nabil Turoňovi, ten ovšem nebyl schopný vypálit.
17:15
Přesilovková kombinace Třince se blíži ke konci, nevypadá to, že by se skóre mělo měnit.
16:20
a znovu ....
16:02
Hostující gólman Krejčí výborným zákrokem drží svůj tým.
15:19
15:12
Rozhodčí už minutu drží ruku nahoře.
14:10
Szkandera dvakrát dobře vystřelil a poté byl faulovaný, Třinec si tak zahraje přesilovku.
13:51
Bajtkovi se podařilo získat míček, z následne střely trefil pouze tyč.
12:24
Kyselý pohotově vypálil střelu ze vzduchu.
11:41
Krosovka Janovského na volného Kupczaka bohužel neprošla.
10:49
Drong vyslal dělovku z půlky, kterou gólman vyrazil na poslední chvíli.
10:25
Přesilovka domácích zůstavá nevyužita.
09:59
Mieszková dorážka beckendem pouze do gólmana.
09:21
Czernek po přihárvce od Turoně nemířil vůbec špatně, gólman jeho střelu rukou vytěsnil.
08:23
Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
08:22
První přesilovku dnešního zápasu si vyzkouší domácí.
07:30
Drong celkem zajímavým však úspěšným způsobem zpracoval míček.
06:41
Kováč se dostal do úniká ovšem byl zastaven obranou hostů
05:58
M. Martynek vypálil povedenou střelu, gólman připraven.
04:24
Po hezké kombinaci Turoň těsně netrefuje.
02:35
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #17 Filip Turoň (2:1).
02:35
Kupczak si hezky vyjel na střed a posíla Třinec do vedení.
01:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #23 Michal Martynek (1:1).
01:05
Vedení Šternberku netrvalo dlouho neboď Szkandera se z chumlu před bránou dokázal prosadit.
00:33
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #64 Jindřich Novák, asistoval #4 Kristián Dufek (0:1).
00:33
Hned z první střely se Novák prosazuje a posílá Šternberk do vedení.
00:01
Úvodní buly pro Třinec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk: brankář: Martin Krejčí; hráči v poli: Roman Fiala, Jindřich Novák, Kristián Dufek, Adam Kupka, Jakub Charvát
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Ondřej Bajtek, Tomáš Janovský, Ondřej Drong, Filip Turoň, Dominik Kupczak
00:00
Vítáme vás u onlinu 4. kola divize mezi domácím FBC Intevem Třinec a hostujícím FBC Šternberk.