3:0
1:1
- : -

FBC Intevo Třinec - Aligators Šitbořice 7:1
1. Veronika Třinecká, 3. Adéla Šibrová, 17. Kateřina Macigová, 27. Sabina Zoubková, 27. Kateřina Macigová, 40. Sabina Zoubková, 48. Sabina Zoubková - 51. Gabriela Hamplová; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 17 - Barbora Sadílková 29; po třetinách: 3:0, 3:0, 1:1;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Další těžký zápas, který jsme už od brzkého začátku překlopili na svou stranu. Budu se opakovat, ale holky znovu chvalitebně zvládly zápas po taktické stránce, každá do toho navíc vložila svou ingredienci a dohromady jsme upekli chutný koláč. Víkend jsme tedy zvládli, ale stále to je pouze první rovinka maratónu, který chceme vyhrát, a tak nezbývá než se nadále zlepšovat a makat na nedokonalostech. Děkuji soupeři za fér florbalové utkání, rozhodčím a znovu suprovým fanouškům. Chlapům přeji hodně štěstí a soupeřům šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Co k tomu říct. Soupeř hraje extrémně rychlý florbal a vždy nám trvá první třetinu se na to adaktovat. Potom už hra vypadá jinak. Příště už se nachystáme lépe a od první třetiny budeme vyrovnaným soupeřem. Holkám nemám prakticky co vytknout. Zápas byl oddřený, odmakaný a to jde. Ze severu Moravy bohužel odjíždíme s prázdnou, ale i to se stává. Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře a těšíme se na další utkání!
60:01
Zopakuji co řekl hlasatel. Neodcházejte daleko a zůstaňte na utkání mužů od 18:00 proti FBC Šternberk.
60:00
Děkujeme oběma týmům, rozhodčím, divákům a doufám, že dnes trenér hostů neuteče bez komentáře jako jeho kolega z Přerova včera.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:59
Historie se neptá, 3 body zůstávají doma. Pofoukat bebinka a za 2 týdny zas.
59:55
Aligatorky se dnes bohužel podívaly realitě do očí. Sice útočily nad očekávání a gól nakonec daly, taky jich ale 7 dostaly.
59:35
Oba trenéři ještě změnili jména nejlepších hráček.
59:25
Zoubková vs. Sadílková úspěšnější hostující žena s maskou.
59:00
Hladově vypadala i Gawryšová, doma má ale zbytek číny od oběda.
57:40
Pěkný průnik Kociánové. Jejímu hladu po gólu ale Sadílková odolává.
57:17
Dnešní utkání sleduje krásných 78 diváků, děkujeme!
57:07
Blažková měla výhodu, ale nebyla moc výhodná.
56:11
V situaci 2 na 1 nedokázala Zoubková najít Gawryšovou.
54:00
Právě sledujeme hru ve stylu zimního hokeje na ryblíku.
53:30
Drápalová se prokličkovala do zajimavé pozice.
53:00
Holky si tu pořád na něco stěžujou. Naštěstí ve vínu a onlinu je pravda.
52:00
Hamplová vyhrála další souboj 1 vs. 1.
51:11
Martynková s rychlou kličkou uspěla, se střelou už tak úspěšná ale nebyla.
50:45
Pytlíková nebyla dost vysoká a míček ji přeletěl.
50:44
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová, asistoval #25 Veronika Martincová (7:1).
50:00
Zraněná Horáková ještě stihla zdupat chudáka zdravotníka.
49:30
Tribuna si žádá osm!
49:00
Tentokrát nemůže říct Martynková ani popel. Sekera přes klouby to je au au.
48:30
Takový klidnější úsek hry jak dneska dopoledne na veteránech.
48:00
Sama Martynková nebyla v napadání úspěšná, donutila ale Aligators ke ztrátě a míček má Kiecková.
47:40
Informace pro časomíru, dnešní utkání opravdu nesleduje 69 diváků.
47:31
Hattrick!
47:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (7:0).
47:15
Gawryšová vyvezla míček až za hostující bránku, kde jej ale ztratila.
46:28
Sadílková se ponaučila a další jesle už nepustila.
46:05
Buchtelová získala yardy.
45:20
Nevím proč Laštůvka vraždí pohledem mě, já to nepískám.
45:00
Mišúnová v rychlosti recept na hostující obranu nenašla.
44:49
Lengálová bude mít ještě jednu šanci o střelu.
44:04
Nebezpečnou střelu Kociánové nestihla Martynková dorazit.
44:00
Pomalu se na tribuně sbírá mužský A tým, který čeká od 18:00 utkání proti Šternberku.
43:28
Na faul Buchtelové navázala Turoň.
43:23
Další standartka pro Aligators.
43:01
Kajfoszová si u nás protáhla přestávku a po oku ještě zkontrolovala špunta a manžela na tribuně.
42:47
Drobné přerušení zapřičila Mišúnová.
41:40
Třinecká si stihla jednoruč vyběhnout a ještě postěžovat že i ona byla faulována.
41:02
No nevím, ale to tady víc lidí.
41:01
Vyloučen hráč #77 Pavla Kajfoszová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky.
40:01
Na buly úspěšnější hosté.
40:00
40:00
Přestávkový program jsem věnoval bolavým zádům. Tímto děkuji Mišún za půjčení masážního válce. Bůh ti to vrátí na dětech.
40:00
Zároveň míří poděkování a pozdrav spisovatelům do Vsetína, kteří mě v pátek inspirovali ke svátečnímu obědu - kebab.
40:00
Střely ve 2. části: 16:8
40:00
39:59
Kdybych po dvou třetinách držel čisté konto a měl výraz jako Pytlíková tak si asi nafackám.
39:54
Ještě něco málo si Třinec vypracoval, ke gólu to ale nevedlo.
39:26
Aligatorky sportovně odevzdávají a již jen pár vteřin do konce 2. třetiny.
39:25
Rada pro všechny pořadatele: Kelenu není nikdy dost.
39:24
Na zemi jako blesk z čistého nebe Kawuloková.
39:16
Kdyby měla Sadílková suspenzor, možná by to neproletělo. Možná. To nevíme.
39:15
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #40 Adéla Šibrová (6:0).
39:05
Už vím co jsem vynechal. Mátlová neměla špatnou střelu.
38:00
Macigová uklidňuje hru a dává mi prostor přemýslet, co jsem to chtěl před minutou napsat.
37:20
Ovšem tato střela Turoň už neměla k ideálu daleko.
37:00
Co ve sluchátkách poslouchá fotograf Šteglík ví snad jen Dr. Vševěd.
36:16
Kociánová si zavařila, naštěstí z toho ale žádné UHO nebylo.
35:45
Střela Buchtelové se snesla na břevno. Škoda.
35:15
Jen dodám že právě ona by dnes mohla prolomit střelecké trápení žen z jižního města. Ale třeba se pletu.
35:11
Hamplová i tentokrát nebezpečná.
34:51
Gawryšová vybojovala faul na svou maličkost.
34:30
Dnešní online snad bude mít méně chyb, když mi holky furt koukají přes rameno.
33:45
Jaký je vztah Pytlíkové k bramborům nevíme, s tímto horkým si ale nakonec dokázala poradit.
32:50
Střela Turoň byla nebezpečná jako čivava.
32:48
Dle sázkových kanceláří je téměř nemožné, aby hostující trenér dnes nedostal dvojku za nesportovní chování.
32:10
Gawryšová zvládla předběhnout a nahrát i bez včerejšího kotrmelce.
31:30
Po kamarádském výhozu Pytlíkové na Mišúnovou dochází logicky ke ztrátě.
31:05
Hamplová jen o milimetry míjí domácí kyšnu.
30:39
Nový Roteiro. Snad se s ním bude holkám dařit jako do teď.
30:06
Fair play gesto hostujících hráček, které ale nenašlo pochopení u jejich trenéra.
30:00
Ani v oslabení neutichá kotel domácích.
29:30
Domácí obrana zatím 100%.
29:00
Lengálová vyšponovala špičky jak baletka a získala míček.
28:23
Mínus dva stromy a jedna hokejka.
28:22
Vyloučen hráč #47 Lucie Blažková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
28:11
Ani dnes nechybí fantastický domácí kotel s bubeníkem.
27:44
Takový mini faulík Kajfoszové jakože cože.
27:30
Zoubková se rozhodla, že co nejde silou, zkusí ještě větší silou, ale Sadílková byla proti.
27:00
Další na zadku končí Třinecká, která promáchla po nahrávce Kociánové.
26:35
Sadílková si z toho až sedla na prdel.
26:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #10 Tereza Buchtelová (5:0).
26:30
Dobrý důraz Buchtelové.
26:15
Třinec zahustil obranu a ubránil šanci Šitbořic.
26:02
A toto je výsledek.
26:01
26:00
Mišúnová protlačila míček na střed na Zoubkovou.
24:50
Chválíme holky na tribuně za pěkný baner věnovaný hráčce číslo 50 - Alině Zelene. Palec hore.
24:25
Press Třinca teraz neúspěšný.
24:00
Blažková se pokusila dorazit střelu, ale ani ona nebyla úspěšná.
23:40
Po souboji za bránou Aligators končí Zoubková čelem k zemi.
23:20
T. Martynková nechala zkušeně dopadnou míček až za mantinel. Nebo ho prostě nezpracovala.
23:00
I Pytlíková už si dvakrát osahala míčudu.
22:22
Taková oťukávací pasáž typická pro neznámé soupeře a začátek zápasu, ne pro začátek druhé třetiny.
21:46
Dnešní play list DJ Kupczaka zatím patří ke slabším, tak snad se chalan polepší.
20:55
Repre zákrok Sadílkové. Opět ukazuje že je nejspíše jedna ze dvou nejlepších gólmanek ligy.
20:10
Abych nezapomněl, zdravím nejvěrnějšího čtenáře onlinu mistra Vaňka do Orlové.
20:01
Kulatý nesmysl se začíná kutálet na holích domácích hráček.
20:00
20:00
Dnešní match před poloprázdnými tribunami musí na oko asi více bavit než včerejší přestřelka s Přerovem. Všem přísedícím a obzlášť narozenivému oslavenci Marku Gawlíkovi, který stolku pořadatelů (čti mě) věnoval čokoládu děkujeme. Bez vás by to nešlo! :-)
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
19:55
Zvýšit na 4:0 mohla posila Kociánová, ale měla krátkou florbalku nebo ruce.
19:49
Střela kapitánky Třince Třinecké jen těsně mimo.
19:11
Buráňová připravovala lahodnou přihrávku, kterou ale nikdo neochutnal.
18:57
Aligators se ženou za snížením.
18:45
Kubalíková v souboji v rohu málem přišla i o druhé rameno.
18:00
Oba trenéři už v této třetině okomentovali po jedné tutovce dvou mužů v černém slovy: "Ty vo-e já to se-u."
17:30
Skrytá střela Zelene nadělala Sadílkové až nečekané starosti.
16:38
Brejk Třince proměňuje krátkou rychlou kličkou bývalá rožnovská playerka.
16:37
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #15 Sabina Zoubková (3:0).
16:30
Se slovy: "Ne já nevím." se s námi pomalu loučí potrestaná Buchtelová.
15:20
Závodnice Kiecková ve svém BMW posbírala cenné vteřinky v oslabení.
14:32
Buchtelová pokračuje přesně tam, kde skončila, když jsem naposledy psal online v zápase proti TH.
14:31
Vyloučen hráč #10 Tereza Buchtelová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
14:30
Kluci z mladších žáků se nám tu předhánějí kdo přesněji spočítá diváky.
14:00
Kajfoszová rozdala a Třinec uklidňuje hru.
13:30
Mišúnová vyvezla loptičku co nejdál do bezpečí.
13:19
Šance na snížení z nebezpečné standartky hostů.
12:50
Mladí ne vždy poslechnou rady starších. V tomto případě ale Martynková svou soupeřku nesekla.
12:20
Kubalíková ošetřována na trestné lavici, že by se pak ještě stavila?
12:13
Na zemi Kubalíková a hra přerušena.
12:00
Hamplová centrovala jen do rukou Pytlíkové.
11:44
Dobrý souboj pro Blažkovou.
11:11
Střela s potenciálem býti gólovou z hole Gawryšové.
10:40
Enenkelová se snažila najít ještě vymazlenější pozici pro svoje spoluhráčky, tam ale stála obránkyně.
10:18
Šajba Kieckové ale ohrozila jen mladší žáky v rohu.
09:43
Domácí ženy se ubránily a můžou zas vesele útočit.
09:20
Buchtelová to jistí z dálky.
09:15
Hostující trenér začíná mít nervíky.
08:50
Kajfoszová se po hřišti prohání jak by jí to tady patřilo.
07:45
A pak uronila slzičku.
07:44
Slovy Martynkové: "Já jsem se ji ani nedotkla."
07:43
Vyloučen hráč #28 Tereza Martynková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
07:33
T. Martynková promáchla v šanci před hostující kasou.
06:46
Buchtelová vyslala Kuchejdu, jak by měla překonat Boltův rekord na 100 metrů.
06:00
Gawryšová zblokovala střelu země-vzduch.
05:16
Zoubková zarazila zuby do hostující obrany a fauluje.
04:50
První zákrok domácí Šimony.
04:39
Česko-ukrajinský souboj v rohu Šitbořic ve prospěch českých barev.
03:33
Výhodu, kterou slyšeli všichni až na lavičku Aligators nedokázali hosté využít.
02:48
Míček dle pravidel silničního provozu stát na stopce nemusí, z čehož těží Šibrová.
02:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (2:0).
02:46
Nebezpečná standartka pro Třinec.
02:20
Další pochvala směrem ke Kajfoszové. Šimi bacha ona je zadaná.
01:50
Záludná střela Zelene.
01:00
Pěkně jak c-p zhodnotil střelu Kajfoszové trenér Laštůvka.
00:40
Boční tyč po střele Šibrové.
00:24
Hola hej, kapitáne!
00:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #90 Romana Kiecková (1:0).
00:11
První lajna Třince jej ale rychle získala pro sebe.
00:01
Úvodní vhazovaní ve prospěch hostující celku v krásně zelených dresech.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Šitbořice: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Iva Váňová, Sabina Mátlová, Pavla Buráňová, Karolína Kohoutková, Petra Drápalová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Alina Zelena, Klára Kociánová, Romana Kiecková, Tereza Martynková, Veronika Třinecká
00:00
Vítejte u online přenosu 1. ligy žen z nejzápadnějšího města republiky Polské - z Trzyńca.
00:00
Domácí výběr s věkovým průměrem 23 let a průměrnou výškou 166 cm dnes nebude hledat lásku na Love Islandu nýbrž 3 body do tabulky.