3:0
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Kutná Hora 10:1
3. Eliška Reischlová, 7. Eliška Reischlová, 8. Ivana Hrušková, 10. Běla Novotná, 12. Eliška Reischlová, 17. Eliška Reischlová, 23. Ivana Hrušková, 26. Adéla Skalická, 31. Eliška Reischlová, 58. Aneta Kalivodová - 47. Dominika Výborná; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Nicol Götzová 15 - Martina Miksová 18, Lucie Petráková 13; po třetinách: 6:0, 3:0, 1:1;
Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra):
Jsme rádi, že jsme se po včerejším nevydařeném utkání vrátili na vítěznou vlnu a výsledkově potvrdili roli favorita. S průběhem druhé poloviny zápasu však herně nemůžeme být spokojeni. Pokračujeme dál v poctivé tréninkové práci.
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
Prostě toto nebyl náš zápas. Na první dvě třetiny musíme zapomenout a vycházet do dalších tréninků ze třetí. Soupeř po zásluze bere dnes 3 body, my odjíždíme s množstvím úkolů na dál čem pracovat. Děkujeme soupeři za zápas a blahopřejeme mu k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
58:57
Vinohrady bojují na útočné polovině.
57:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #32 Nikola Trnková (10:1).
57:04
Krásná akce Vinohrad končí gólem.
53:30
Oba týmy se snaží vstřelit gól ale nedaří se.
50:05
Kutná Hora má víc a víc šancí, tímž se hra vyrovnává.
48:34
Hráčka Vinohrad s číslem 98 krásně doběhla a zblokovala přihrávku na střelu.
46:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #12 Melánie Dubská (9:1).
46:59
A máme tady první gól hostujícího týmu.
43:30
Akce Kutné Hory nedopadla podle jejich plánu.
39:00
Kutná Hora má mnohem více šancí než v první třetině, ale furt se jim nedaří proměnit.
38:35
Domácí úspěšně ubránily přesilovku.
36:27
Vyloučen hráč #8 Kateřina Bílková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
36:27
První přesilová hra Kutné Hory.
35:07
Hráčky Kutné Hory přitvrdily a hra se pomalu vyrovnává.
34:14
Kutná Hora měla šanci 2:0 ale gólmaka Vinohrad podržela svůj tým.
32:50
Hra se přiostřuje.
30:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová bez asistence (9:0).
30:05
Střídání brankáře. Nový brankář #24 Lucie Petráková družstva FBC Kutná Hora
30:05
Hráčka hostujícího týmu nahrála nekvalitní přihrávkou a domací této šance využili.
29:04
Střela Kutné Hory z půlky končí ve Vinohradském bloku.
26:07
Hráčky Vinohrad jsou v 2. třetině čím dál tím více nebezpečnější.
25:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #36 Ivana Hrušková (8:0).
25:22
Střelu z poloviny kterou trefila Áďa Skalická končí za zády gólmanky.
24:10
Hráčka Vinohrad shozena přes mantinel.
22:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #14 Adéla Dlouhá (7:0).
22:33
Kurná Hora blokovala střely Vinohrad, ale nakonec se podařilo z dorážky dát gól.
21:33
Akce hruškové zblokovola hráčka Kutné Hory.
20:00
20:00
Začala nám 2. třetina dnešního utkání
05:15
Hráčky Kutné Hory se snaží dostat na polovinu Vinohrad.
20:00
Střely v 1. části: 19:4
20:00
18:22
Vyloučen hráč #5 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
16:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #84 Eliška Hladíková (6:0).
15:53
Na straně domácích cinkla horní tyč.
15:04
Golmanky Kutné Hory chytá střelu Běly Novotné.
12:56
Golmanka domácích předvedla krásný zákrok.
11:03
Timeout FBC Kutná Hora
11:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #66 Natalie Vesecká (5:0).
10:46
únik Dominiky Výborné zastavila Adéla Skalická.
09:32
Zadovka na Bělu Novotnou od Nikol Trnkové zmátla hosty
09:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #32 Nikola Trnková (4:0).
07:57
Ukázková střela Hruškové ze vzduchu končí v Bráně hostů.
07:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #17 Aneta Kalivodová (3:0).
06:19
Další sehraná akce Klosové a Reischlové, která končí v bráně Kutné Hory.
06:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #98 Konstantýna Klosová (2:0).
02:45
Sehra Klosové a Reischlové se dostala za záda golmanky hostů.
02:44
01:18
Domací bojujou na straně hostujícího týmu.
00:09
úvodní bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Jana Novotná, Lucie Spěváčková, Melánie Dubská, Andrea Doležalová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Karolína Snopová, Eliška Hladíková, Eliška Reischlová, Natalie Vesecká, Konstantýna Klosová