1:1
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Prague Tigers Nehvizdy 2:4
21. Anna Alexandra Suková, 58. Lenka Přerostová - 8. Tereza Plánková, 14. Kristýna Zelená, 39. Eliška Mrázková, 48. Karolína Chvátalová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:0 + Tereza Plánková 4; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 18 - Martina Pilšáková 26; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Bohužel jsme dnes hrubě nezvládli první třetinu, kdy jsme absolutně neplnili pokyny... což ve finále zápas rozhodlo. Zbylých 40 minut jsme hráli co jsme si řekli, ale opět jsme dostali trochu zbytečné branky a sami i ze souvislejšího tlaku dokážeme vytežit prachbídně málo. Každé takto těžké utkání ale náš mladý tým posouvá dál, děkujeme soupeři.
Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér):
Dnes velmi náročné utkání. Ukázali jsme spoustu morálu, teď rádi využijeme pauzu na doléčení šrámů, po dnešku máme zase nové. Jinak do obrany hodně kvalitní víkend, mám radost, že holky plní pokyny a tím soupeře pouštíme do situací, které golmanka v klidu chytá. Do útoku je to ještě potřeba poladit. Jsem rád, za takovýto víkend a jdeme se stmelovat.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
57:25
Domácí zkouší v šesti hráčkách na hřišti.
57:22
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #79 Victoria Binědová (2:4).
57:22
Rychlý útok Plzně končí střelou Přerostovou k tyčce.
56:50
Domácí se snaží něco se skorem zápasu udělat, obstřelují branku hostů ze všech stran.
50:25
Plánkové se nepodařilo překonat Votýpkovou, která si proti její střela vyjela.
48:46
Střelu Bejčkové tak tak v letu vyráží Pilšáková.
47:35
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:4).
47:35
Střelu Šusterové doklepla za Votýpkovou Chvátalová.
44:57
Střela od Zelené tentokrát nepřesná.
43:49
Ježdíková pálí také pouze do bránících hráček.
41:55
Kaslová a vzápětí Suková zkouší překonat Pilšákovou, zatím bez změny skore.
41:00
Binědová trefuje přesně do rukou Pilšákové.
38:33
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (1:3).
38:33
Mrázková úplně sama na Votýpkovou a byla nekompromisní.
36:58
Plzeň nedokázala využít situaci 3 na 1. A ani následná druhá vlna útoku nebyla úspěšná.
36:18
Ani pěkná střela Žižkové od mantinelu nedokázala změnit skore.
32:18
Hosté kombinují a domácí k míčku příliš nepouštějí.
29:55
Bursová se snažila rychle zakončit, ale trefuje úplně mimo.
28:23
Plánková zakončovala už příliš z úhlu a domácí golmanka tak neměla tolik práce.
27:35
Votýpková znova podržela svůj tým.
25:38
Peteřiková sama před Pilšákovou o kousek přestřeluje a míček budou mít opět hosté.
25:16
Hosté přestřelují branku domácí Votýpkové.
24:08
Kaslová na polovině hřiště kličkou překonala dvojici soupeřek, střela ji ale nesedla.
23:05
Pohledná akce Bejčkové s Binědovou v brance, bohužel pro domácí, nekončí.
22:15
Hosté jsou v plném počtu.
20:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #73 Karolína Raslová (1:2).
20:15
Vstup do druhé třetiny se domácím povedl ! Suková prostřelila vše co ji stálo v cestě a míček poslala nad nohu Pilšákové.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
18:59
Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2+2 minuty za sekání.
18:59
Poměrně dlouho odložené vyloučení  svou střelou ukončila Bejčková - Pilšáková opět pozorná.
16:23
I se střelou Kaslové si Plišáková poradila.
15:46
Drugodové se nepodařilo doklepnout míček do branky hostů.
13:46
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #31 Kristýna Zelená, asistoval #33 Dominika Steinbachová (0:2).
13:46
Chybu v komunikaci domácích dokázaly hráčky Prague Tigers využít a zvýšit svůj náskok.
11:47
I se střelou Zelené od půlky si Votýpková poradila.
09:19
Milimetry dělily Přerostovou od toho, aby dosáhla na míček, který na ní vyslala Binědová před hostující branku.
07:46
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #21 Jana Prokšanová (0:1).
07:46
Plánková se ocitla za obranou domácích,a když se k ní dostal míček od Prokšanové, šla sama na Votýpkovou.
06:47
Drugodová chtěla vrátit míček na obránce, ale přihrávka ji nesedla a míček musela zahárt Votýpková. Hosté ale nevyužívají standartku z velkého brankoviště.
04:00
Drugdová vypíchla míček z rozehrávky hostů, následně našla Žižkovou, její střelu pak vyráží Pilšáková mimo hřiště.
03:10
Viktorová poslala míček z poloviny hřiště, Votýpková ve stoje chytá.
01:10
Několik střel se teď sesypalo na Pilšákovou.
00:30
Střelu Šusterové od mantinelu zblokovala Bejčková.
00:01
Úvodní buly pro hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Petra Němcová, Petra Šusterová, Kristýna Viktorová, Eliška Mrázková, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Ivana Drugdová, Victoria Binědová, Lenka Přerostová