2:2
4:4
0:0

TJ Sokol Nové Strašecí - ACEMA Sparta Praha 8:7pn
7. Nina Schumannová, 28. Kristýna Kleknerová, 35. Veronika Koulová, 50. Adéla Skořepová, 52. Veronika Křečková, 55. Veronika Křečková, 60. Veronika Křečková, N Karolína Bulvová - 9. Eliška Vrzalová, 30. Berenika Vrzalová, 38. Berenika Vrzalová, 45. Lucie Zemanová, 53. Berenika Vrzalová, 57. Berenika Vrzalová, 60. Berenika Vrzalová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Vendula Lisá 46 - Magdaléna Valentová 53; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:4, 0:0;
Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér):
Dnes jsme čekali vyhrocený zápas a tak tomu i bylo. Od začátku až dokonce hra nahoru dolu, byla jistě pohledná pro oko diváka. Holky pracovali dnes poctivě a proto si neseme o bod víc než soupeř. Děkuji soupeři a přeji štastnou cestu domu.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Dnešní zápas byl od začátku do konce jedna velká fraška. Takhle by zápasy žen vypadat neměly. Nicméně je evidentní, že nás letos čeká spoustu práce.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #12 Aneta Navrátilová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #22 Nicol Jessica Hamberg , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #12 Aneta Navrátilová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #10 Karolína Bulvová a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #21 Veronika Křečková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #13 Eliška Malíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #21 Veronika Křečková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #37 Berenika Vrzalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #16 Kristýna Kleknerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #73 Eliška Vrzalová , ale gól nevstřelil.
59:26
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (7:7).
59:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (6:7).
58:40
Timeout ACEMA Sparta Praha
58:40
Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za vysoká florbalka.
56:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (6:6).
55:05
Musíme ocenit i hattrick hráčky 37 ze Sparty,super individuální úspěch!
54:31
Křečková útočí na hattrick.
54:30
53:15
Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
52:16
Krásná individuální akce hráčky Sparty končí gólem,klobouk dolu!
52:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #89 Stela Lukovská (5:5).
51:51
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková z trestného střílení (5:4).
50:15
Sekec mazec!
49:31
Skořepová vyrovnává krásnou střelou.
49:30
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #2 Adéla Skořepová, asistoval #8 Anna Vobořilová (4:4).
44:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:4).
36:22
Vyloučen hráč #15 Nina Schumannová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře.
36:00
Vyloučen hráč #16 Kristýna Kleknerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
35:50
Vyloučen hráč #74 Adéla Grundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra rukou.
35:00
Koulová trefuje žabku Kleknerové  a posouvá svůj tým do vedení.
34:16
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #14 Veronika Koulová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (3:2).
34:15
Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
32:27
Vyloučen hráč #67 Lucie Zemanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
31:30
Výskok Sparty.
31:20
Petrová ohrožuje vlastní golmanku.Pety!
30:00
Slovní hodnocení trenér adomácích mluví za vše.
29:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (2:2).
28:33
2 na 1 hostujícího týmu brankou nekončí.
28:20
Strašecí přidává tempo hry.
28:15
Hned po krásné brance Kleknerové Strašecí hrozí další šancí.
27:30
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #13 Eliška Malíková (2:1).
26:30
Zdravíme útočnici Sparty a studentku "Zatlanky".