4:1
1:1
- : -

FLORBAL JABLONEC Blue - FBC DDM Kati Kadaň 5:2
7. Štěpán Cyprián, 9. Michal Chvátal, 11. Lukáš Sláma, 12. Matěj Kouřil, 20. Lukáš Sláma - 9. Milan Zápach, 20. Dominik Kožnar; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Jáchym Chalupný; vyloučení: 3:1 + Štěpán Rapek 4; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Ondřej Síbrt ? - Miroslav Soukup -5; po třetinách: 4:1, 1:1;
24:00
22:36
Vyloučen hráč #22 Štěpán Cyprián družstva FLORBAL JABLONEC Blue na 2 minuty za bránění ve hře.
20:13
Timeout FLORBAL JABLONEC Blue
20:13
Vyloučen hráč #7 Filip Cyprián družstva FLORBAL JABLONEC Blue na 2 minuty za blokování florbalky.
19:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar, asistoval #37 Tadeáš Záleský (5:2).
19:38
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #10 Lukáš Sláma, asistoval #66 Kryštof Vavříček (5:1).
18:04
Vyloučen hráč #25 Stanislav Sirový družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
16:56
Vyloučen hráč #95 Štěpán Rapek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2+2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
11:15
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #4 Matěj Kouřil, asistoval #10 Lukáš Sláma (4:1).
10:52
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #10 Lukáš Sláma z trestného střílení (3:1).
08:46
Vyloučen hráč #10 Lukáš Sláma družstva FLORBAL JABLONEC Blue na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #22 Milan Zápach, asistoval #9 Dominik Kožnar (2:1).
08:31
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #5 Michal Chvátal, asistoval #12 Filip Hájek (2:0).
06:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Blue vstřelil #22 Štěpán Cyprián bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Grohol a Jáchym Chalupný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Miroslav Soukup; hráči v poli: Milan Zápach, Tadeáš Záleský, Aleš Zázvorka, Jakub Brejcha, Karel Neubauer