0:2
2:5
- : -

Florbal Chomutov B - Florbal Ústí B 3:7
6. Lukáš Kopecký, 40. Antonín Mrug, 43. Lukáš Kopecký - 28. Ondřej Werner, 29. Ondřej Svoboda, 31. Jaroslav Novák, 33. Aleš Vondra, 34. Samuel Sturm, 36. David Jirsák, 45. Ondřej Werner; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Michal Lefík ? - Tomáš Kremlík ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:5;
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
44:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #11 Aleš Vondra (3:7).
42:44
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #73 Lukáš Kopecký, asistoval #22 Antonín Mrug (3:6).
40:18
Vyloučen hráč #77 Denis Wachtfeidl družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za špatné střídání.
39:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #22 Antonín Mrug, asistoval #69 Alex Khol (2:6).
38:11
Vyloučen hráč #36 Matěj Formánek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
35:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #8 David Jirsák, asistoval #69 Maximilian Michael Schulze (1:6).
33:00
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #30 Samuel Sturm, asistoval #20 Jaroslav Novák (1:5).
32:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #11 Aleš Vondra, asistoval #44 Martin Havran (1:4).
30:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #20 Jaroslav Novák, asistoval #23 Ondřej Werner (1:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
28:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #84 Ondřej Svoboda, asistoval #46 Petr Dunaj (1:2).
27:57
Vyloučen hráč #27 Martin Tichý družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
27:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #20 Jaroslav Novák (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:6
15:00
05:25
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #73 Lukáš Kopecký, asistoval #16 Jan Urban (1:0).
05:23
Vyloučen hráč #17 Michal Koňák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B:
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Michal Lefík; hráči v poli: Alexandru Volosciuc, Jan Urban, Adam Dedecius, Antonín Mrug, Lukáš Kopecký