0:0
5:1
- : -

K1 Florbal Židenice B - TJ SOKOL LETOVICE B 7:1
9. Tomáš Zubík, 10. Štěpán Pacal, 27. Jakub Skopal, 30. Filip Zelníček, 33. Jiří Kraus, 35. Tomáš Zubík, 36. Jakub Skopal - 36. Tadeáš Dvořák; rozhodčí: Filip Havlík - Michal Rada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Janča -1 - Lukáš Kořístek ?; po třetinách: 2:0, 0:0, 5:1;
39:00
35:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #23 Ondřej Vývoda (7:1).
35:09
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE B vstřelil #76 Tadeáš Dvořák bez asistence (6:1).
34:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #49 Tomáš Zubík, asistoval #23 Ondřej Vývoda (6:0).
32:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #35 Jiří Kraus, asistoval #37 Filip Zelníček (5:0).
29:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #35 Jiří Kraus (4:0).
29:05
Vyloučen hráč #21 Marek Jílek družstva TJ SOKOL LETOVICE B na 2 minuty za hra rukou.
26:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #49 Tomáš Zubík (3:0).
26:00
26:00
14:03
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
09:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #3 Štěpán Pacal bez asistence (2:0).
08:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Havlík a Michal Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ SOKOL LETOVICE B:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice B: brankář: David Janča; hráči v poli: Jiří Kraus, Filip Zelníček, Jakub Skopal, Ondřej Vývoda, Tomáš Zubík