0:3
1:4
- : -

FBC Playmakers Prostějov - FBC Mohelnice 2:11
10. Richard Adamík, 38. Pavel Kurfürst - 4. Jan Vykydal, 5. Josef Mekyska, 8. Štefan Bubela, 13. Tobiáš Svozil, 23. Matyáš Friedl, 25. Matyáš Friedl, 26. Josef Mekyska, 33. Alex Vytopil, 38. Josef Mekyska, 40. Tobiáš Svozil, 42. Jan Vykydal; rozhodčí: Vojtěch Hrachovina - Petr Holan; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Vojtěch Jorda -11 - František Kolář -2; po třetinách: 1:4, 0:3, 1:4;
45:00
41:38
Krásně vymetená pavučinka od Svozila, bohužel ji ale nikdo neviděl. A tak se hraje dál.
41:19
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #83 David Horák (2:11).
39:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #68 Josef Mekyska (2:10).
37:36
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #11 Pavel Kurfürst, asistoval #13 Jakub Jan Král (2:9).
37:00
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #13 Alex Vytopil (1:9).
32:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #13 Alex Vytopil, asistoval #83 David Horák (1:8).
30:00
30:00
27:32
Vyloučen hráč #67 Jan Váňa družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost.
26:38
Vyloučen hráč #46 Tomáš Paprsek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
26:38
Vyloučen hráč #12 Richard Adamík družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost.
25:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #67 František Kolář (1:7).
24:20
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Matyáš Friedl, asistoval #5 Štefan Bubela (1:6).
22:02
Timeout FBC Playmakers Prostějov
22:02
15:00
15:00
13:50
Vyloučen hráč #67 Jan Váňa družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:20
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #46 Tomáš Paprsek (1:4).
09:52
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #12 Richard Adamík bez asistence (1:3).
07:35
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #67 František Kolář (0:3).
04:08
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #83 David Horák (0:2).
03:07
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #13 Alex Vytopil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Hrachovina a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: František Kolář; hráči v poli: Jan Vykydal, Tobiáš Svozil, David Horák, Josef Mekyska, Alex Vytopil