0:3
1:6
- : -

FBC TIGERS PORUBA - 1. SFK Havířov 1:15
32. David Mintěl - 2. Tomáš Bartel, 3. Tomáš Kubicius, 7. Tobiáš Barczok, 7. Tomáš Bartel, 10. Josef Ťulpík, 12. Tomáš Bartel, 13. Matěj Varkoček, 16. Dominik Toma, 23. Kryštof Lehnert, 25. Tobiáš Franěc, 27. Jakub Maceček, 30. Kryštof Lehnert, 30. Jakub Maceček, 31. Jakub Maceček, 35. Jakub Maceček; rozhodčí: Daniel Beneš - Kristián Rzyman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Luzar ?, Jakub Procházka ?, Tomáš Luzar ? - Jakub Tyč ?; po třetinách: 0:6, 0:3, 1:6;
36:00
34:12
David Mintěl další krásná individualní akce, ale bohužel zkapal na posledním hráči
34:02
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #68 Dominik Toma (1:15).
31:50
GÓÓÓÓLLLL. Neuvěřitelný nához brankáře proměnil útočník Tigers David Mintěl. UŽ SE VEZOU, UŽ SE VEZOU!!!
31:44
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #13 David Mintěl, asistoval #11 Tomáš Luzar (1:14).
31:24
Timeout 1. SFK Havířov
30:06
29:43
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #86 Jiří Galla (0:13).
29:39
Góly padají do branky Tigers jako Svarta spadnul ze stromu vedle garáže. Ale nic jim není a hrajou dál.
29:02
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #25 Kryštof Lehnert, asistoval #46 Tomáš Kubicius (0:12).
26:38
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #21 Jakub Tyč (0:11).
24:17
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #24 Tobiáš Franěc, asistoval #21 Jakub Tyč (0:10).
24:15
Poslední třetina začala. Před Tigers stojí těžká a složitá cesta k vítězství.
24:00
24:00
23:58
Golman MONSTER SAVE!!!
22:52
20:00
Havíři se snížili laťku cnosti. Oslabit tým TIgers zraněním brankáře je opravdu pod úroveň.
18:07
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Tomáš Luzar družstva FBC TIGERS PORUBA
16:06
JE TO 0:0!
15:39
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #68 Dominik Toma, asistoval #73 Matěj Varkoček (0:8).
14:36
Iva Hurtová opět potahala.
13:17
Iva Hurtová právě zachránila jistou gólovou šanci SFK. Jde vidět, že duše tigrů žije dál.
12:38
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #73 Matěj Varkoček, asistoval #68 Dominik Toma (0:7).
12:00
12:00
11:59
Po první třetině mají Havíři jasně navrch. Tigers se ovšem nevzdávají a stále bojují. "Zápas je zatím záživný jak první dva díly Love Islandu," komentují rozhodčí.
11:06
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #58 Tomáš Bartel, asistoval #24 Tobiáš Franěc (0:6).
09:59
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #8 Josef Ťulpík, asistoval #77 Tobiáš Barczok (0:5).
09:50
Po prvních minutách zápasu lze vidět, že Havíři mají jasně navrch hráčsky i takticky. Tigers zatím nenašlo způsob, jak na ně vyzrát.
06:40
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #58 Tomáš Bartel, asistoval #97 Matyáš Hovančák (0:4).
06:27
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jakub Procházka družstva FBC TIGERS PORUBA
06:27
TIGERS se rozhodlo pro taktickou změnu golmana. (GOLMAN RAGEQUIT)
06:19
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #77 Tobiáš Barczok, asistoval #46 Tomáš Kubicius (0:3).
05:00
David Mintěl měl obrovskou šanci, kterou mohl snížit vedení sfk, ale bohužel zapomněl balonek za sebou.
03:00
Hráči SFK si brutálně vyškolili obranu Poruba. Stav utkání se vzápětí převrátil na stranu Havířů. Skóre 0:2.
02:08
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #46 Tomáš Kubicius, asistoval #8 Josef Ťulpík (0:2).
01:44
01:30
Velmni vyrovnaný zápas, který za pouhou minutu a půl přinesl velmi napjaté šance, které nebyly proměněny. Uvidíme, co bude dál.